Starship: Onar z Kukonem, Gibbsem, Kabe i… Sprawdź tracklistę ”ACHTUNG”

Onar prezentuje gości, którzy pojawią się na jego nadchodzącym albumie pt. “ACHTUNG”. Do tej pory poznaliśmy kilku z nich: Kizo, Kabe, Palucha, Lipę oraz niemieckiego rapera Erabiego. Premiera albumu odbędzie się 1 października.

Wśród gości na najnowszym albumie Onara znaleźli się również Gibbs, Louis Villain, który poza częścią wokalną, udziela się również na płycie producencko, Vae Vistic i Kukon. Za część muzyczną albumu odpowiadają topowi producenci: Szwed Swd i SecretRank, którzy wyprodukowali m.in. hitowy “Kortyzol”, SHDOW, premixm, którzy są odpowiedzialni za “Ośmiornicę” Louis Villain, favst, Worek i Sergiusz.

Dzięki doborze wielu producentów do tego krążka, został zrealizowany zamierzony efekt Onara – jak najbardziej zróżnicowane brzmienie. Często czyta się wypowiedzi fanów, jakoby raper przeżywał “drugą młodość”. Wraz z premierą nowego albumu, Onar we współpracy z warszawską marką Funky Fluid wprowadza na rynek własną markę piwa. Za koncepcję i koordynację akcji odpowiedzialna jest agencja marketingu muzycznego Starship prowadzona przez Zbigniewa Niedziałka i Piotra Gąssowskiego.

Pełna tracklista albumu:

1. ACHTUNG / prod. Sergiusz

2. Kortyzol ft. Kabe, Kizo / prod. SecretRank, Szwed Swd

3. Na zdrowie / prod. Szwed Swd

4. Sygnety ft. Gibbs / prod. favst

5. D.U.M.A. ft. Louis Villain / prod. Szwed Swd

6. Charty / prod. Worek

7. Duchy ft. Vae Vistic / prod. Szwed Swd

8. Ośmiornica ft. Paluch, Lipa / prod. SHDOW, premixm

9. Polaroid / prod. Szwed Swd

10. Przepalone pixele ft. Kukon / prod. Szwed Swd

Utwory bonusowe, dostępne w wersji preorder:

11. Marmur / prod. Szwed Swd

12. Gniazdo / prod. Louis Villain

13. Keine Grenzen ft. Erabi / prod. Szwed, scratch. Dj Vazee

Wersja deluxe albumu „ACHTUNG” to 10 utworów podstawowych oraz trzy dodatkowe bonus tracki. Płyta jest również dostępna w bardziej rozszerzonym wariancie, do którego dołączono szklankę i podstawkę do piwa. Za oprawę graficzną albumu odpowiada Jacek Walesiak, za fotografie Wojciech Koziara.

 

Leave a Reply