Weronika Cekała debiutuje singlem “Nurt”!

“Nurt” to pierwszy autorski utwór, będącej na początku drogi artystycznej Weroniki Cekały. Produkcją singla zajął się Jeremiasz Hendzel, znany z takich projektów jak Noże i Stach Bukowski.

“Gdy miałam 4 lata mama zabrała mnie na pierwszy konkurs piosenki, a 3 lata później zaczęłam swój pierwszy rok w klasie fortepianu. Już wtedy wiedziałam, że moim marzeniem jest pisać piosenki i dzielić się nimi ze światem. Kilkanaście lat później spełniam swoje największe marzenie z dzieciństwa i dzielę się ze światem moim pierwszym singlem. Nadal nie mogę w to uwierzyć.” – jak informuje artystka

fot. materiały prasowe

Weronika Cekała to wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów.

Braki we wzroście od dziecka nadrabia iskrą w oczach i dosadnym doborem słów. W swojej twórczości delikatnym głosem opowiada historie, które każdy może zinterpretować we własny sposób – a to w wszystko w popowym, lekko alternatywnym brzmieniu.

Pierwszy pełnoprawny projekt – autorski singiel „Nurt”, współtworzony był z producentem Jeremiaszem Hendzelem (Noże / Stach Bukowski / Agata Radziszewska), jego premiera miała miejsce 18 sierpnia tego roku.
Obecnie Weronika pracuje nad kolejnym singlem, który będzie wyrwaną kartką z osobistego notatnika. Utworu będzie można posłuchać w serwisach streamingowych jeszcze w 2021 roku.

*****

“Nurt” dostępny jest w serwisach cyfrowych: Spotify, Apple Music, iTunes, Amazon.

 

fot. okładka singla

 

 

 

Leave a Reply