Paulla z angielską wersją piosenki zakwalifikowanej do opolskich Premier – “Hold My Love”

Nowy singiel Paulli to nowoczesne brzmienie. W teledysku „Hold My Love” można zobaczyć uczestnika programu „Top Model”. Polska wersja piosenki, „Ostatnia noc” zakwalifikowała się do konkursu PREMIER w 58. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

Za produkcję najnowszej piosenki Paulli, „Hold My Love”, czyli angielskojęzycznej wersji utworu „Ostatnia Noc”, odpowiada duet – Grizzlee oraz Don Juan Wielki (znany z MIYO).

Do piosenki „Hold My Love” powstał również teledysk. Wystąpili w nim model Łukasz Bogusławski, finalista ostatniej edycji programu „Top Model”, a także aktor pochodzący z Maroka, Marro Chalal. Połączenie tropikalnych palm, industrialnej windy oraz nowatorskiego podejścia do obrazu gwarantuje niezwykłe wrażenia wizualne, estetyczne i rzecz jasna, muzyczne!

fot. materiały prasowe

Paulla przyznaje, że chciała poeksperymentować na swojej drodze muzycznej. Artystka mówi:

Mój nowy teledysk jest utrzymany w tanecznym klimacie. Chciałam spróbować czegoś troszeczkę innego, więc traktuję to jako swego rodzaju wyzwanie. Tę piosenkę nagrałam w dwóch wersjach: w polskiej „Ostatnia Noc” i w angielskiej. Dzisiaj w świat idzie wersja angielska, „Hold My Love”. Mam nadzieję, że piosenka na stałe zagości w sercach słuchaczy.

Piosenka zaskoczyła moich fanów. Jest inna, świeża, wakacyjna. Chciałabym się rozwijać, iść z duchem czasu, ale jednocześnie zachować w tym siebie. Jak to zwykle u mnie, tekst też mówi o miłości. I chciałam, żeby to było coś innego, coś nowego, ale jednocześnie, żeby była w tym dawna Paulla i żeby była w tym prawda. Cały czas powtarzam, że słuchaczy można oszukać tylko raz, drugiej szansy nie ma, więc we wszystkim musi być jakaś dusza i prawda. Chciałabym się rozwijać jako artystka, ale też zachować siebie w tym wszystkim – mówi Paulla.

2021 rok jest przełomowym rokiem na drodze artystycznej Paulli. Na początku kwietnia artystka wydała utwór „To, co dał nam świat” w hołdzie dla Krzysztofa Krawczyka. Pod koniec maja wystąpiła na festiwalu w Opolu. Jej muzyczna interpretacja „Życie jak wino” oraz „Życia mała garść” zaskoczyła opolską publiczność, jak również fanów artystki. Paulla nie zwalnia i już zapowiada kolejną premierę singla „Huragan” na jesień tego roku. Na początku 2022 roku piosenkarka wyda długo wyczekiwaną trzecią płytę.

 

Jedna odpowiedź do “Paulla z angielską wersją piosenki zakwalifikowanej do opolskich Premier – “Hold My Love””

Leave a Reply