Amelia Andryszczyk zmienia szarość w róż w “Odpłynę, odpłynę”. Niespodzianki urodzinowe

Amelia Andryszczyk przygotowała niespodziankę z okazji 18 urodzin. Jest nim klip do premierowej piosenki “Odpłynę, odpłynę”, ale także bonusowej części w postaci singla “18 świeczek”.

Amelia Andryszczyk zmienia szarość w róż i prezentuje zupełnie nowe, nieznane dotąd swoim słuchaczom oblicze.

Singiel “Odpłynę, odpłynę” zwiastuje początek nadchodzących zmian, nie tylko w życiu prywatnym, ale również muzycznym artystki. 18 urodziny to przełomowy moment, w którym etap smutku i rozpamiętywania Amelia zostawia za sobą, a rozpoczyna podróż w poszukiwaniu nowych inspiracji, dróg i horyzontów.

fot. materiały promocyjne

„Odpłynę, odpłynę” to dla mnie odlot i odzwierciedlenie tego, jak zmieniam się jako artystka i zwykła dziewczyna. Chcę żebyście odpłynęli ze mną, śmiali się, tańczyli, nie bali się ryzykować i popełniać błędów.

Dodatkowo przygotowałam dla Was muzyczną niespodziankę pod tytułem „18 świeczek”. Wpadnijcie na moją urodzinową imprezę i zobaczcie jak świętuje. Wariujemy, tańczymy, skaczemy, pływamy…JEST EKSTRA!

Amelia Andryszczyk to 18 letnia piosenkarka oraz kompozytorka pochodząca z Ostrowi Mazowieckiej. Rozpoznawalność zdobyła dzięki udziałowi w pierwszej edycji programu “The Voice Kids”, w którym dotarła do finału.

 

Leave a Reply