Artur Andrus i Monika Borzym w piosence do filmu. Posłuchaj singla “Zupa nic”

“Zupa nic” to tytuł piosenki, którą wykonali wspólnie Artur Andrus i Monika Borzym. Tak samo nazywa się film w reżyserii Kingi Dębskiej, który w kinach pojawi się pod koniec sierpnia tego roku.

Artur Andrus, Monika Borzym w przebojowym powrocie do przeszłości. Zobaczcie teledysk do piosenki promującej najnowszy, wyczekiwany film Kingi Dębskiej pt. “ZUPA NIC”. Prequel obsypanego nagrodami i uwielbianego przez widzów hitu „Moje córki krowy” zagości na ekranach 27 sierpnia. Będzie humor, wzruszenia i dobrze wszystkim znane perypetie rodzinne w gwiazdorskiej obsadzie.

fot. materiały prasowe

Tym razem jedna z ulubionych reżyserek – Kinga Dębska – zabierze widzów do czasów PRL-u i dzieciństwa Marty i Kasi. W gwiazdorskiej obsadzie prequelu „Moje córki krowy” – słodko-gorzkiej opowieści o dojrzewaniu i potrzebie wolności, której fabułę ponownie zainspirowały osobiste doświadczenia autorki, występują: Adam Woronowicz, Kinga Preis, Ewa Wiśniewska, Katarzyna Kwiatkowska, Rafał Rutkowski oraz stawiające pierwsze kroki na dużym ekranie Barbara Papis i Alicja Warchocka. Rodzinne relacje nakreślone z wielką czułością i empatią, doza przekory, porcja terapeutycznego śmiechu i wzruszeń oraz ujmująca „melancholia meblościanek” – wszystko to w filmowej pigułce pozytywnej energii jaką jest „Zupa nic”. W kinach od 27 sierpnia.

 

Leave a Reply