Pezet z nowym kawałkiem “Mem”. Zapowiedź winylowej edycji “Muzyki Współczesnej”

Pezet opublikował nowy teledysk do premierowego utworu „Mem”. Singiel znajdzie się na winylowej wersji „Muzyki Współczesnej”. 

Byłem w dość melancholijnym nastroju, a jednocześnie było już lato, świeciło słońce i było mi zwyczajnie dobrze. Dla mnie to dość prosty komentarz do otaczającego mnie dziś świata. Z nieudaną, czyli moją „ulubioną”, historią miłosną w tle. Trochę o tym, że im dalej w las tym tak naprawdę mniej wiemy o świecie, o dewaluacji wielu ludzkich wartości, nietrwałości relacji. Ale jednak jest w nas dużo zgody na to. Na zasadzie „it is what it is”, chodźmy gdzieś, pójdźmy potańczyć, wyjdźmy, pieprzyć to, żyjmy! – mówi Pezet.

fot. Piotr Rybiński

„Muzyka Współczesna LP” to dwa winyle w kolorze smoke magenta.

Podobnie jak w wydaniach Deluxe i Extended tracklista albumu różnić się będzie od wersji podstawowej i zostanie do niej dodany utwór „Mem”.

Premiera i koncerty w ramach trasy Extended Tour są zamknięciem trwającego dwa lata rozdziału „Muzyka Współczesna” w karierze Pezeta. Album osiągnął status potrójnej platyny, a singiel „Magenta” status diamentowego singla. Są to jak dotąd najwyższe wyróżnienia w dyskografii Pezeta.

Pezet – Extended Tour
10 września – Wrocław – Tor Wyścigów Konnych Partynice
24 września – Warszawa – Błonia PGE Narodowego

Pezet zagra również w: 
8 sierpnia – Gdyni –  Open’er Park
12 sierpnia – Chorzów – Fest Festiwal
14 sierpnia – Olsztyn – Green Festiwal

 

Leave a Reply