Rafał Pisowicz z teledyskiem do utworu “Miłość prawdziwa”

“Miłość prawdziwa” to singiel Rafała Pisowicza, który znalazł się na jego płycie zatytułowanej “Powiewem Słowa”. To utworu powstał teledysk nakręcony, m.in. w zabytkowej rotundzie na wzgórzu zamkowym w Cieszynie.

“Powiewem Słowa” to płyta Rafała Pisowicza wydana jesienią 2019 roku. Utwory powstawały przez ostatnich 15 lat i wreszcie w profesjonalnej oprawie ujrzały światło dzienne. Nagrań dokonano w Red-House Studio w Kętach pod czujnym okiem Piotra Mędrzaka. Wielowątkowe i niebanalne kompozycje zanurzone w  art-rockowym sosie podkreślają głębię i wymowę śpiewanych tekstów, a gitarowe solówki Mariusza Kumali przenoszą słuchacza w inny wymiar.

fot. materiały prasowe

 

Zaproszeni do tej sesji muzycy to nie tylko doświadczeni instrumentaliści ale przede wszystkim grupa dobrych znajomych, którzy bez problemu zgrali się i z wielkim zaangażowaniem i radością uczestniczyli w tym studyjnym przedsięwzięciu, co słychać w nagranych na żywo partiach instrumentalnych.

Gościnny śpiew sióstr Aleksandry i Mai dodaje w kilku utworach anielskiego kolorytu, a partie chóralne unoszą bliżej samego Nieba.

Autorem tekstów jest Andrzej Cyrikas – poeta, autor wielu książek. Spod jego pióra na przestrzeni ponad 30 lat wyszło wiele tekstów. Stronę muzyczną opracował Rafał Pisowicz – muzyk, kompozytor, pianista, wokalista – wieloletni lider grupy uwielbienia, stypendysta Wydziału Kultury i Sztuki UM Bielsko-Biała. Występował m.in. z zespołem TGD, Januszem Bigdą oraz innymi muzykami sceny chrześcijańskiej. Autor wielu pieśni chrześcijańskich oraz muzyki do psalmów.

Artysta pracuje obecnie nad kolejną płytą, która ukaże się jesienią tego roku. Album będzie zatytułowany “Cudnie jest”.

Płytę “Powiewem słowa” można zamówić na stronie: https://ksiegarnia.bielsko.pl/home/719-powiewem-slowa.html

 

fot. materiały prasowe (na zdjęciu Rafał Pisowicz i Andrzej Cyrikas)

2 odpowiedzi na “Rafał Pisowicz z teledyskiem do utworu “Miłość prawdziwa””

Leave a Reply