MAN’iek powraca z nowym utworem. Posłuchaj singla “Tak to jest”

Projekt MAN’iek zaprezentował nowy utwór zatytułowany “Tak to jest”, do którego powstał teledysk.

MAN’iek od zawsze konsekwentnie trzyma się własnej muzycznej drogi – zawsze bezkompromisowo, tym razem mówi jak to jest!

Życie to pewna  droga, którą musimy przejść i tylko od nas zależy, jakie relacje łączą nas z innymi i w jakim kierunku zmierzamy.  Jak jest? Jest dobrze mieć swoją niepowtarzalną drogę i odkrywać świat każdego dnia od nowa.

Man’iek definiuje bluesa w nowym wymiarze i robi to w sposób charakterystyczny, nowatorski i przebojowy, zmieniając estetykę wyrazu klasycznych form, zaskakuje, ale pozostaje sobą. To mocny przekaz i oryginalny wrażliwy vibe.

fot. materiały prasowe

Za klip, scenariusz, reżyserię “Tak to jest” odpowiada Michał Kopaniszyn.

*****

MAN’ iek (duet Marian Macioł / Tomek Szczęsny) to autorski projekt, spojrzenie na świat w bluesowym wymiarze i współczesnej estetyce, ale też koncertowych nawiązań do brzmień lat 90. Niezwykłe brzmienie tego projektu to efekt połączenia klasycznych bluesowych założeń we współczesnych aranżacjach.

W jego skład wchodzą Marian Macioł – akustyk, muzyk, przyjaciel i dobry duch środowiska bluesowego oraz Tomek Szczęsny – muzyk, gitarzysta w autorskim i bardzo osobistym wymiarze. 

Marian Macioł to prawdziwa kopalnia różnych branżowych historii, swego czasu nagłaśniał Tinę Turner i ZZTop, a Lecha Janerkę w wojsku namówił do gry na basie. Część z nich od lat krąży po Polsce, inne zostaną dopiero odkryte przez szerszego odbiorcę w związku z planowaną książką i premierowym wydawnictwem. 

 

Leave a Reply