Patryk Skoczyński prezentuje nowy singiel. Posłuchaj utworu “Falochron”

“Falochron” to premierowy utwór Patryka Skoczyńskiego, który powstał we współpracy wokalisty z Lanberry i Piotrem Siejką. Po świetnie przyjętym poprzednim singlu “Jedno słowo”, młody artysta przygotował spokojniejszą odsłonę swojej twórczości.

“Falochron” to muzyczna, wakacyjna propozycja Patryka Skoczyńskiego (znanego z takich singli jak “Dom” czy “Jedno słowo”). Artysta znakomicie wykorzystał okres lockdown’u i zaszył się w swoim domowym studio, aby komponować, produkować, tworzyć (dla siebie oraz innych). Powstało więc wiele pomysłów muzycznych, a dzięki kooperacji z innymi muzykami „dotkniętymi zamrożeniem koncertów” szuflada z piosenkami ledwo się domyka. Jednym z efektów tych działań jest utwór, który powstał w wyniku współpracy Patryka z Lanberry oraz Piotrem Siejką (kompozytorem i producentem).

fot. materiały prasowe

„Każdy z nas pamięta swoją pierwszą miłość. Pierwsze zakochanie jest wyjątkowe, porywa nas z niesamowitą, wcześniej nam nieznaną siłą i sprawia, że unosimy się nad ziemią. Ale gdy się kończy, to tak jakby miał się dla nas skończyć świat. Jesteśmy w stanie zrobić wszystko, by ta osoba do nas wróciła. Zaczynamy wariować, nasze myśli nie dają nam normalnie funkcjonować. I tak jak wysoko lataliśmy, tak mocno i boleśnie upadamy. Pierwsza miłość to jedno z najmocniejszych i najważniejszych uczuć, jakich doświadczamy w życiu. I choć bywa bardzo bolesne, jest też jednym z najpiękniejszych. Życzę każdemu, żeby bez względu na jej różne odcienie – zawsze o tym pamiętał. O tym jest ta piosenka”Patryk Skoczyński.

*****

Posłuchaj utworu “Falochron” w swoim serwisie streamingowym: https://ffm.to/SkoczynskiFalochron

 

fot. materiały promocyjne

Leave a Reply