Polska Cruella, czyli Maya Krav z wyjątkowym koncertem [PREMIERA]

30 czerwca w sieci pojawił się koncert Mayi Krav, który został zrealizowany w rybnickim Domu Kultury w Boguszowicach. Na perkusji wspierał artystkę Igor Lot. Wydarzenie można obejrzeć za naszym pośrednictwem.

“Trochę w sobie widzę ostatnio zekranizowaną Cruellę, graną przez Emmę Stone. Mimo że na początku mojej kariery wielu mnie odrzuciło to jednak zostałam zauważona przez ważne postacie. W tym makijażu chciałam zobrazować trudną sytuację debiutujących artystów, którzy tak jak filmowa Cruella, muszą przedzierać się łokciami przez wymagający rynek, narzucający bardzo wysokie standardy” – Maya Krav

Artystka wystąpiła w specjalnie przygotowanej stylizacji, inspirowanej filmem “Cruella”. Makijaż odwzorowała certyfikowana wizażystka Agata Domeradzka.

fot. Mateusz Politański

Igor Lot to 22-letni student kompozycji muzycznej w sztukach audiowizualnych, zajmujący się kompozycją, aranżacją, produkcją i poniekąd realizacją dźwięku. Na perkusji gra z zamiłowania, a także dla czystej przyjemności.

Maya Krav udowadnia, że ciężka praca, wytrwałość i przepychanie się łokciami na tym bardzo wymagającym rynku przynoszą efekty. Jej muzyka to przyszłość, to awangarda, czyli coś co wyprzedza epokę.

Maya Krav, czyli Maja Krawczyk jest kompozytorką, autorką i producentką muzyki elektronicznej, która nie boi się eksperymentować z brzmieniami.

Od najmłodszych lat nie umiała rozstać się z gitarą, ale odkąd poszła na studia, znalazła pomysł na siebie zagłębiając się w tajniki produkcji muzycznej oraz syntezatorów. Energiczna i pewna siebie solistka dodaje każdej ze swoich piosenek szczyptę brokatu. Jej remix “Miło Było Pana Poznać” Mery Spolsky został doceniony przez samą autorkę oryginału! Na co dzień studiuje Dziennikarstwo i Komunikację Społeczną w Katowicach. Zadebiutowała w zeszłym roku wydając singiel “Deep&High”, a każda z jej piosenek jest obdarzona szczyptą brokatu. Do tej pory miała okazję m.in. supportować Sanah na wydarzeniu “Siła Jest Kobietą”. Pochodzi ze Śląska, a każdy jej koncert jest niezwykłym świetlnym i imprezowym show!

Link do wydarzenia: https://fb.me/e/1naMAMEpn

 

fot. Mateusz Politański

Leave a Reply