SARIUS powraca z albumem „ANTIHYPE 2″ – kontynuacja kultowej płyty

Cztery lata po premierze albumu „ANTIHYPE” Sarius stworzył jego sequel, na którym rapera wspiera szereg znakomitych gości. Jednym z singli promujących był, m.in. utwór nagrany wspólnie z Mery Spolsky. Na płycie usłyszymy także Tymka, Baranovskiego, Palucha oraz Kizo.

Piąty solowy album „ANTIHYPE” z 2017 był przełomem w karierze częstochowskiego rapera Sariusa. Naturalnym krokiem było stworzenie jego kontynuacji. Album „ANTIHYPE 2″, który ukazał się 25 czerwca we własnej wytwórni Sariusa. ANTIHYPE, to zbiór piętnastu utworów, będących swoistym podsumowaniem drogi, którą w ciągu ostatnich lat przebył artysta.

fot. okładka płyty

Na krążku nie zabrakło znakomitych gości. Wokalnie gospodarza wsparli Mery Spolsky, BARANOVSKI, Tymek, Paluch, Kizo, Szpaku, Tau, Kaz Bałagane, Waldemar Kasta, TPS i HVZX. Z kolei za produkcję odpowiadają Czarny HIFI, Magiera, NOCNY, @atutowy, PSR, Louis Villain, Jacon, HVZX oraz Worek x I’Scream. 

Sarius to pochodzący z Częstochowy utalentowany raper i wokalista. Na rynku zadebiutował w 2013 roku i od tamtego momentu konsekwentnie buduje swoją pozycję na scenie. Przełomowym krążkiem okazał się dla niego piąty w dorobku „ANTIHYPE” z 2017 roku, wydany we własnym labelu ANTIHYPE. Album zebrał świetne oceny od recenzentów i słuchaczy, plasując się na podium wielu rapowych podsumowań roku, zaś jego sprzedaż pozwoliła na uzyskanie certyfikacji platynowej płyty. Następcy debiutu Sariusa, „Wszystko co złe” z 2018 i rok późniejszy „Pierwszy dzień po końcu świata” także spotkali się z bardzo dobrym przyjęciem słuchaczy, otrzymując takie same wyróżnienia.

 

 

Leave a Reply