Ofelia i Kuba Karaś prezentują utwór “Zakochana w bicie”

“Zakochana w bicie” to pierwszy zwiastun studyjnej współpracy OfeliiKubą Karasiem. Miranda, którą można zobaczyć w klipie to jedna z 8 muzycznych odsłon Ofelii.

W najnowszym utworze Ofelii „Zakochana w bicie” aka Miranda, jego bohaterka nosi się dumnie i zawsze z wysoko podniesioną głową. Pomimo tego jest szalenie romantyczna. Nostalgicznie wsłuchuje się w bit, tęskni do miłosnych uniesień, będąc przy tym pełna siły i determinacji.

Teledysk do piosenki wyreżyserował Wiktor Ejryszew, za zdjęcia odpowiada Maciek Edelman – twórcy teledysku do utworu “Tu“. Operatorami kamery był duet Maciek Edelman i Agata Trzebuchowska, autorzy video do “Ksiąg Ofeliowych”.

fot. materiały prasowe

Od dłuższego czasu Ofelia budzi się co rano w mieście, pisze i komponuje, odkrywając nowe kolory i postaci, które w niej mieszkają. Władcza Miranda, którą właśnie poznajecie, androgeniczna Tamara, słodko-słona Chloe czy zraniona Terry – to tylko niektóre muzyczne odsłony Ofelii.
Którą z nich jest? Każdą.

Magiczna cyfra 8 zamyka, zarazem otwierając każdą z kolejnych odsłon. Zapowiada nieskończoność tego co oznacza być kobietą, człowiekiem i twórcą. Dajcie się porwać każdej z nowych Ofelii.

*****

Ofelia (Iga Krefft) ma na swoim koncie bardzo dobrze przyjęty debiutancki album “Ofelia“. Fani pokochali piosenki “Zaraz”, “Tu”, “Ćma” czy ” Dwa słowa”.
W wydaniu “na żywo” cały materiał dostępny jest w serwisach streamingowych, pod nazwą “Księgi Ofeliowe”. Artystka wraz z zespołem zarejestrowali wersje live podczas pandemicznej przerwy.  Niedługo po tym Ofelia zaczęła pracę nad nowym albumem. Do współpracy przy tym projekcie zaprosiła Kubę Karasia (The Dumplings, Karaś/Rogucki), który jest producentem tej płyty.

 

Leave a Reply