Zapowiedź drugiej płyty zespołu Cukier! Znamy okładkę i listę piosenek [PREORDER]

“CK Anderson” – taki tytuł będzie nosiła druga płyta zespołu CUKIER, która ukaże się 7 lipca. Album dostępny jest już w przedsprzedaży!

Zespół CUKIER jest synonimem współczesnego eklektyzmu w muzyce. Artyści swobodnie poruszają się między gatunkami, co potwierdzili już rok temu na debiutanckim albumie. Na wydawnictwie zatytułowanym po prostu „JEDEN” spotkał się tak charakterystyczny dla artystów muzyczny miszmasz oraz bardzo osobiste i przepełnione grą słów teksty. Dzięki tej płycie duet Caboń-Krebs przesunął granicę i tak już bardzo pojemnej alternatywy.

Po zaznaczeniu swojej obecności na rynku fonograficznym przyszedł czas na kolejny artystyczny krok i drugi długogrający materiał.

fot. okładka płyty

Jego wypadkową znów staje się stylistyczna niejednorodność i idąca z nią w parze chęć przemycenia w lekkich tekstach spraw ważnych i uniwersalnych, ponieważ zespół CUKIER ustami jednostki chce opowiadać sprawy dotyczące ogółu. Stąd też tytuł i główne przesłanie albumu „CK Anderson”, który swoją premierę będzie miał 7 lipca.

Album “CK Anderson” dostępny jest w przedsprzedaży! Zamów płytę z autografami na: https://www.sklepzmuzyka.pl/pl/p/Preorder-Cukier-CK-Anderson-CD-z-autografem/597

Tracklista:

 1. Spaliłem dla niej Rzym
 2. Dziady
 3. Chłopcy są na mieście
 4. 12 Małp
 5. Polska
 6. Czy ktoś widział mnie tu
 7. Czarne ściany
 8. Konwenanse
 9. Pętla
 10. Krótkie momenty chwały
 11. Tomek Li
 12. Hashtag
 13. Lubię gdy cię nie ma
 14. Nie kłam (bonus track)

 

fot. Wojciech Trusewicz

 

 

Leave a Reply