Zapowiedź płyty “eklekty K” Piotra Smały

Już 6 lipca ukaże się trzeci album Piotra Smały, zatytułowany “eklekty K”. W sieci pojawił się już pierwszy zwiastun, który zapowiada to wydawnictwo.

Piotr Smała  to polski artysta niezależny, tworzący muzykę z pogranicza różnych stylów i gatunków; autor tekstów, kompozytor, wokalista, gitarzysta, producent muzyczny – samouk. W poprzednich latach wokalista zespołów: Dziki Sad, Kaanary, Marcelle Spirit.

fot. materiały prasowe

“Płyta jest na wskroś rockowa, organiczna i traktująca o poważnych tematach, m. in.: wojnie czy przemijaniu. Osobiście uważam, że jest to najlepsza rockowa polska płyta od czasów: „Miłości w czasach popkultury” zespołu Myslovitz. Muzyka jest oczywiście inna, natomiast udało mi się na tej płycie dokonać tego co zespół Myslovitz – wysoki poziom artystyczny oraz spory potencjał komercyjny utworów zarazem. W muzycznym świecie zdominowanym przez setki wykonawców tworzących: pop, hip-hop, trap, pop-rock; ja prezentuję Światu pełnokrwistą rockową alternatywę.” – Piotr Smała

*****

Na swoim koncie artysta ma dwie płyty LP: “Rock’s Not Dead” z 2019 roku, a także “Krasnoludy i Kosmici” z 2020 roku oraz jedną EP pt.: “Hard Pop”, która ukazał się w ubiegłym roku. 6 lipcaukaże się jego trzeci LP pt.: “eklekty K”, którego recenzję będzie można znaleźć na naszym portalu. Dotychczasowa twórczość jest dostępna w serwisach streamingowych.

PIOTR SMAŁA – teksty, muzyka, produkcja, video, mix, mastering

 

fot. okładka płyty

Leave a Reply