Olena prezentuje kolejny singiel “Powiedz”. Zapowiedź płyty [PREMIERA]

Olena, polska piosenkarka, skrzypaczka i songwriterka prezentuje kolejny singiel promujący jej drugą płytę, która ukaże się pod naszym patronatem medialnym. Do utworu “Powiedz” powstał teledysk.

Zauważasz kogoś w tłumie, na ulicy, albo w kawiarni. Ma niebieskie oczy. Wyczuwasz obecność tej osoby, czujesz jej zapach. To ten moment tuż przed pierwszą rozmową. Pierwsze spojrzenie, które skraca dystans. Burzy mury wokół, sprawia, że chcesz zaryzykować i wyjść ze swojej wewnętrznej strefy komfortu…

Taką scenę można wyobrazić sobie słuchając piosenki “Powiedz”. Drogi słuchaczu, zamknij oczy i daj się otulić głosem Oleny.

Płyta “Rose” ukaże się latem tego roku pod naszym patronatem medialnym.

fot. materiały prasowe

Olena to absolwentka łódzkiej Akademii Muzycznej w klasie skrzypiec, jednak od zawsze pasjonował ją śpiew i kompozycja. Jako solowa wokalistka i songwriterka na polskim rynku muzycznym obecna jest od roku 2016. Znana jest z utworu “Demon”, który był hitem ogólnopolskich rozgłośni radiowych.

Prywatnie Olena słucha takich wokalistów, jak Rag’n’Bone Man, LAUV, Bazzi, często wraca do nagrań Amy Winehouse i Elli Fitzgerald. Uwielbia muzykę zespołu Queen, ceni Lady Gagę za jej jazzową odsłonę. W wolnym czasie, oprócz pisania muzyki tworzy swoją poezję. Olena uwielbia polskie morze, tam najchętniej wypoczywa. Jej imię z greki oznacza „blask Księżyca”. W czerwcu 2020 roku ukazała się jej pierwsza płyta „…w świetle gwiazd…”.

Słuchaj piosenki “Powiedz” w serwisach streamingowych: https://id.ffm.to/olenapowiedz

*****

Muzyka: Olena, SHDOW
Słowa: Olena
Miks, mastering: Marcin “Kwazar” Cisło

 

Leave a Reply