Premiera płyty “22” Dawida Broszczakowskiego! [PATRONAT]

24 maja 2021 to data premiery debiutanckiej płyty niezwykle zdolnego muzyka Dawida Broszczakowskiego. Jego album zatytułowany “22” ukazał się pod naszym patronatem medialnym.

fot. materiały prasowe

“Muzyka jest moją największą życiową pasją. Komponuję, aranżuję i produkuję. Kocham grać. Każdy występ dla publiczności jest dla mnie ogromną dawką pozytywnej energii. Jako 5-latek zacząłem naukę gry na fortepianie. Dwa lata później z kolegami założyliśmy pierwszy zespół, w którym grałem na perkusji. Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia w Bielsku-Białej ukończyłem natomiast w klasie… trąbki.” – jak informuje artysta i dodaje:

“Fascynują mnie przeróżne style muzyczne, uwielbiam eksperymentować z brzmieniami. W zakładce „Projekty” możecie sprawdzić dotychczasowe muzyczne podróże z moim udziałem. Mój debiutancki autorski album wkrótce ujrzy światło dzienne. Zapraszam serdecznie do śledzenia, komentowania i udostępniania.”

Współpracuje z Klamką, SIS, Sskjegg, Urszulą, Akurat, Psio Crew i wieloma innymi twórcami.

Album Dawida ukazał się dzięki współpracy z nową wytwórnią. Klamka Music Records to nowa, raczkująca jeszcze, niszowa wytwórnia płyt dla niezależnych twórców. Bez wielkiego wsparcia wielkich nazwisk. Z sercem i indywidualnym podejściem.

Dawid Broszczakowski jest młodym i bardzo zdolnym, cenionym muzykiem sesyjnym, producentem oraz kompozytorem.

Album dostępny w serwisach cyfrowych: https://dawidbroszczakowski.hearnow.com/22

 

fot. okładka płyty

Leave a Reply