Małach prezentuje kolejny singiel “Zahartowany”

Po dobrze przyjętym utworze „Obdrapany Marmur” z gościnnym udziałem Kukona, Małach prezentuje kolejny mocny singiel zatytułowany “Zahartowany”.

„Zahartowany” to w pełni solowy numer, Małach oprócz rapu, zajął się również bitem do tego tytułu. Za teledysk odpowiada niezawodna ekipa WOW Pictures.

„Zahartowany” to drugi oficjalny singiel zapowiadający zbliżający się wielkimi krokami krążek „BYQ”, którego premiera zaplanowana jest na 03 września 2021.

fot. materiały prasowe

Posłuchaj singla „Zahartowany” w cyfrze: https://Malach.lnk.to/Zahartowany

 

“BYQ” to trzeci solowy album warszawskiego rapera. Podczas gdy na poprzedniej płycie można było usłyszeć  rozliczenie Bartka z przeszłością, tak na nowym krążku artysta wraca całkowicie “odrodzony”.

Wróciła charyzma, z której Małach znany był przy realizacji poprzednich solowych albumów jak i materiałów nagranych wspólnie z Rufuzem, a która odrobinę przygasła na poprzedniej płycie przez problemy osobiste rapera.
Nowe kawałki mają dużo więcej “pazura”, przez co płyta jest zdecydowanie mocniejsza zarówno pod względem lirycznym, jak i muzycznym.

Małach z jeszcze większą pewnością siebie pokazuje, że twardo stąpa po ziemi, a w raz z upływem lat i dzięki zerwaniu ze złymi nawykami, jego charakter i nieustępliwość w działaniu nabierają jeszcze większego rozmachu. Na płycie znajdziemy cały przekrój szlifowanego przez lata warsztatu rapera, od agresywnych zwrotek po przyjemne dla ucha refreny. Nie zabrakło emocji oraz tekstów odzwierciedlających rzeczywistość, do czego Małach zdążył już przyzwyczaić swoich słuchaczy.

Połowa albumu „BYQ” została wyprodukowana przez Małacha, dodatkowo muzycznie wspierają go: PSR, Chris Carsson, 2check oraz Darkvibes Studio.

 

Leave a Reply