Edyta Bartosiewicz z elektro-akustyczną wersją “Cichego zabójcy”

8 czerwca minął rok od ukazania się płyty “Ten moment” Edyty Bartosiewicz. Z tej okazji artystka zaprezentowała nową wersję singla “Cichy zabójca”. Elektro-akustyczną odsłonę jednego z najciekawszych utworów pochodzących z tego albumu można znaleźć na naszym portalu.

“Długo czekałam na ten singiel, jeden z moich najbardziej ulubionych numerów na płycie „Ten Moment”. Chciałam, aby miał godną oprawę w postaci profesjonalnego teledysku i udało się zrealizować taki projekt wspólnie z Jarosławem Szodą i Markiem Lamprechtem. Zapraszam do odbioru.” – tak Edyta Bartosiewicz mówiła przy okazji singlowej premiery podstawowej wersji tego utworu.

fot. materiały promocyjne

 

8 maja 2020 trafił do sprzedaży od dłuższego czasu zapowiadana przez Edytę Bartosiewicz jej najnowsza płyta. Album nosi tytuł “Ten Moment”. To bardzo ważny moment w życiu artystki, który ona sama nazywa nowym otwarciem.

Edyta zdecydowała się na odważną eksplorację przestrzeni muzycznych, nawiązując tym samym do początków swojej działalności, chociażby z zespołem Holloee Poloy.

W tej “wyprawie ku obcym cywilizacjom” (“Kpt. L.J.”) towarzyszył jej znany tandem producencki, Bodek Pezda i Sławomir “Dżabi” Leniart.

Za największe zalety albumu artystka uważa bezpośredniość przekazu oraz czasami wręcz atawistyczne brzmienie. To druga, po “Renovatio”, płyta wydana w Eba Records, własnej wytwórni Bartosiewicz. Znajdują się na niej znane już Wam single; “Lovesong” i “cYRK”.

 

 

Leave a Reply