Rozmazani zapowiadają debiutancki album. Posłuchaj utworu “Miejsce w kalendarzu” w odświeżonej wersji

“Miejsce w kalendarzu” to jeden z utworów promujących pierwszy album zespołu Rozmazani. Propozycja miała premierę kilka miesięcy temu, ale 4 maja pojawiła się w odświeżonej odsłonie na platformach streamingowych. Płyta “SYNTHuzjazm” ukaże się już pod koniec maja.

Rozmazani to duet dwóch osobowości, które po powstaniu grupy zaczęły się mieszać, przenikać i tworzyć nowe podejście do muzyki. Ewolucja brzmienia widoczna jest wyraźnie w stylu muzycznym początkowych utworów oraz tych najnowszych.

Nagrywamy osobno, na odległość, tworzymy w dwóch różnych światach: On syntetyczny, EBM, electro, Ona rozmazana między industrialem, rockiem alternatywnym oraz jazzem i klasyką wyssanymi z mlekiem… taty.

fot. materiały prasowe

Wynikiem współpracy jest elektronika z połamanymi rytmami, surowe pianino wybijające się spod syntetyzatorów i brudnego basu. Wszystko to okraszone wielogłosami. 

*****

Pierwsza płyta ROZMAZANYCH – “SYNTHuzjazm” ukaże się we wszystkich serwisach streamingowych w maju, a jej recenzja pojawi się na naszym portalu. Płytę zapowiadały dotychczas utwory “Nieznaczenie”, “L.O.V.E.”, “Marudzę” oraz “Changing my mind”, nagrany specjalnie na kompilację “Poland has a task” wydaną przez PHAT Bristol.

Singiel “Miejsce w kalendarzu” dostępny w serwisach cyfrowych: https://tidal.com/browse/track/181535305

 

fot. materiały prasowe

Leave a Reply