Natalia Szroeder i Ralph Kaminski w utworze „Przypływy”

Natalia Szroeder, w dniu swoich 26 urodzin, zaprezentowała premierową balladę zatytułowaną „Przypływy”. Do współpracy przy tym utworze zaprosiła Ralpha Kaminskiego.

fot. Kazik Rolbiecki

Pewnego późnowiosennego wieczoru, w ubiegłym roku, napisaliśmy z Archie Shevskim melodię. Pamiętam, jacy byliśmy nią podekscytowani. Pełna emocji wysłałam tę roboczą wersję moim Rodzicom. Następnego dnia dostałam wiadomość od Taty – zakochał się w tej melodii równie mocno jak my i, natchniony dźwiękami, napisał wiersz. Ja dodałam ciut od siebie, odrobinę poprzestawiałam, by zgrywało się z melodią. I w ten sposób powstał tekst do „Przypływów”.

 

“Wiedzieliśmy z Archim od pierwszych dźwięków piana, ze ten utwór to duet. I od pierwszych dźwięków melodii, że muszę ten duet zaśpiewać z Ralphem. Zaszczytem i ogromnym szczęściem dla mnie jest Jego obecność w tej piosence” – Natalia

Ogromnie ucieszyłem się z zaproszenia Natalii. Jej głos jest jednym z moich ulubionych, a piosenka, którą napisała jest przykładem idealnej ballady, którą zawsze chciałem zaśpiewać.”- Ralph

Teledysk wyreżyserował Adam Romanowski. Zdjęcia powstały na Kaszubach, nad jeziorem Kłączno.

„Przypływy” to kolejna odsłona nadchodzącego, drugiego albumu Natalii Szroeder. Wcześniejsze to „Powinnam? i „Połóż się tu” w żaden sposób nie wniosły nic istotnego, jeśli chodzi o dorobek artystyczny wokalistki.

 

Leave a Reply