Kozyrska x Sieczak powracają z nowym singlem “Jestem”. Zapowiedź albumu [PREMIERA]

“Jestem” to pierwszy singiel, zapowiadający debiutancką płytę duetu Kozyrska x Sieczak, nad którą zespół pracował przez cały 2020 rok. Do utworu powstał teledysk.

fot. okładka singla

“Połączyliśmy w nim organiczne, melodyjne brzmienia z nutą alternatywy, nawiązując do naszych inspiracji z przełomu lat ’90 i ’00. Jest to dość konkretna zapowiedź, aczkolwiek muzycznie wcale nie wyczerpuje wszystkich motywów które można będzie usłyszeć na albumie. Natomiast słowa doskonale nakreślają o czym będzie ta płyta: o spokoju, szczęściu i spełnieniu, zanurzeniu w teraźniejszości, zajrzeniu do własnego wnętrza, byciu tu i teraz oraz zachowaniu równowagi pomiędzy poszczególnymi sferami życia”. – jak informuje duet Kozyrska x Sieczak i dodaje:

 

„Do singla nakręciliśmy teledysk z Mateuszem Białęckim w roli producenta, scenarzysty i reżysera. Po kilku rozmowach i przeczytaniu scenariusza wiedzieliśmy już że wyjdzie z tej współpracy coś wyjątkowego, a sama praca z Mateuszem na planie to oprócz przyjemności i wspaniałej przygody, także ciężka praca i wyzwanie. W klipie wystąpiły z nami zjawiskowe baletnice z Opery Bałtyckiej, nie zabrakło również symboliki i mistycyzmu, starego Cadillaca oraz nieznośnie zimnej, nadmorskiej pogody, która znakomicie zgrała się z klimatem teledysku. Zdjęcia kręciliśmy w naszym rodzinnym Trójmieście oraz na Kaszubach. Na planie współpracowaliśmy ze wspaniałą ekipą, która wraz z nami włożyła dużo serca oraz ogram pracy podczas realizacji tego klipu”.

Utwór “Jestem” dostępny jest w serwisach cyfrowych: https://kxs.bio.to/jestem

*****

Muzyka: Maciej Sieczak, Joanna Kozyrska-Sieczak

Słowa: Joanna Kozyrska-Sieczak

Produkcja: Łukasz Sieradzki

Realizacja nagrań: Łukasz Sieradzki, Janek Kobiela, Adrian Stańczyk – Tall Pine Records

 

Leave a Reply