Adam Bień i Kasia Węsierska w utworze “Bieguny”

Adam Bień i Kasia Węsierska połączyli swoje siły, czego efektem jest ich wspólny utwór “Bieguny”. To tego jakże przebojowego utworu postało lyric video.

Przebojowo, świeżo, porywająco… tak w skrócie można opisać nową propozycję wokalisty, kompozytora i producenta Adama Bienia. To on niemal całkowicie odpowiada za premierowy utwór, chociaż ważny jest też udział Kasi Węsierskiej, która napisała tekst do tej piosenki. Kobiecy pierwiastek podkreśla przekaz tej jakże melodyjnej i przyjemnej w odbiorze propozycji. W końcu słowa opisują relacje damsko-męskie i związane z tym emocje. Pomimo popowej charakterystyki udało się ustrzec banału – całość jest przemyślana i prezentuje się bardzo przyjemnie. Tak zgrabnie zaprezentowana kompozycja powinna zyskać uznanie rozgłośni radiowych.

fot. materiały prasowe

Jej nienachalne brzmienie i melodyjny puls sprawia, że nie da się jej nie śpiewać po kilkukrotnym przesłuchaniu. Nie jest to coś ponadczasowego, ale mniej zobowiązująca, aczkolwiek rzetelnie prezentująca się muzyka rozrywkowa też jest potrzebna. Właściwie jej deficyt jest ostatnio bardziej zauważalny. Stąd “Bieguny” wypełniają pewną lukę i obrazują drogę artystyczną Bienia, który w przyszłości z pewnością zaskoczy nas jeszcze niejedną, jakże interesująco prezentującą się piosenką.

*****

Nowy singiel opowiada głównie o uczuciach, z jakimi mierzy się człowiek będący w związku. Każdy, kto posiada drugą połówkę, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że są to zarówno pozytywne, jak i negatywne emocje, które często się na siebie nakładają.

“Bieguny” są utrzymane przede wszystkim w klimacie muzyki pop, chociaż będąc bardzo poprawnym, można ten utwór określić mianem ‘Premium Pop’ ze względu na produkcję, melodię i wykonanie. To utwór z potencjałem na radiowy przebój!

Adam Bień to multiinstrumentalista, kompozytor, producent. Pracuje jako muzyk sesyjny w Polsce i za granicą dla wielu znakomitych artystów. Artysta także sam tworzy, produkuje i wydaje własną muzykę. Na polskim rynku pojawiły się dotychczas jego single: “List do A”, “Ty i ja”, “Podaruj mi noc”i Twój świat”. Obecnie Adam Bień oraz Kasia Węsierska – DJ, prezenterka radiowa, wokalistka i autorka tekstów połączyli siły i wspólnie stworzyli i nagrali pozytywny i niezwykle przebojowy utwór “Bieguny”.

INSTAGRAM: www.instagram.com/adambienofficial
FB: www.facebook.com/adambienofficial 

 

fot. okładka singla

Leave a Reply