Zespół GRAPH!TE prezentuje nowy singiel “Niespokojny”

“Niespokojny” to kolejny intrygujący singiel zespołu GRAPH!TE, który swoją premierę miał na początku tego roku.

“Czasami tylko od nas zależy, jak sobie radzimy, gdy kapryśny los nie jest nam przychylny. Ta piosenka jest o tym, że warto odnaleźć w sobie siłę, by pokonać lęk i odkryć własną drogę pośród poplątanych ścieżek codzienności.” – tak zespół opisuje nowy utwór.

fot. materiały prasowe

GRAPH!TE to pięcioro przyjaciół, jedna pasja. Wspólną muzyczną ścieżkę rozpoczynali od kameralnych imprez.

Początkowo tworzyli aranżacje ulubionych utworów, bawili się dźwiękami, szukając jednocześnie własnego brzmienia. W końcu w zaciszu studia zaczęli pisać piosenki, bo wierzą, że marzenia warto spełniać. Tworząc, poszukują najciekawszych rozwiązań, wymieniają się pomysłami, inspirują się nawzajem. Każdy z nich daje cząstkę siebie. Tak powstał ich pierwszy utwór „To nie sen” w 2013 roku i tak samo działają do dziś. Teraz zespół pracuje nad nową EP. W listopadzie ubiegłego roku grupa zaprezentowała utwór “Jeszcze raz”, do którego powstał teledysk.

Nasze piosenki – czasem energetyczne, czasem melancholijne – to popowe kompozycje z elementami rocka, disco czy funky. Na naszych koncertach można też usłyszeć aranżacje przebojów z lat 80. Fantastyczna atmosfera koncertów, pozytywna energia i kontakt z publicznością to nasz żywioł i najcenniejsze doświadczenie.

Singiel “Niespokojny” dostępny we wszystkich serwisach cyfrowych: https://ffm.to/GRAPHITEniespokojny

*****

Wokal: Renata Potomska
Perkusja: Wojciech Barczak
Klawisze: Grzegorz Barczak
Bas: Piotr Kowalczyk
Gitara: Michał Pawlaczyk

 

fot. materiały prasowe

Leave a Reply