Zwyciężczynie “The Voice Senior” Siostry Szydłowskie zapowiadają płytę

Siostry Elżbieta, Jolanta i Krystyna Szydłowskie skradły serca publiczności występując w programie „The Voice Senior”. 5 lutego ukaże się ich debiutancka płyta. Singlem promującym ten album został utwór “Sing Sing Sing”.

Śpiewające w drużynie Urszuli Dudziak panie, wygrały głosami widzów pierwszą edycję show. Już 5 lutego 2021 roku wszyscy wielbiciele talentu Sióstr Szydłowskich będą mogli cieszyć się ich debiutancką płytą. W serwisach cyfrowych pojawił się pierwszy singiel zapowiadający wydawnictwo – „Sing Sing Sing”.

fot. materiały prasowe

Album będzie nosić tytuł po prostu „Siostry Szydłowskie”, a ukaże się nakładem wytwórni Universal Music Polska.

 

Płytę wypełni osiem coverów, które Elżbieta, Jolanta i Krystyna Szydłowskie śpiewały podczas występu w programie „The Voice Senior”, czyli między innymi utwory znane z repertuaru Alibabek, The Andrews Sister, Dolly Parton.

Pełna lista utworów na płycie „Siostry Szydłowskie” prezentuje się następująco:

1.         Sing Sing Sing
2.         Lollipop
3.         Jolene
4.         It’s In His Kiss (The Shoop Shoop Song)
5.         Kwiat Jednej Nocy
6.         Hula Hana
7.         Honey Honey
8.         Winter Wonderland

Elżbieta, Jolanta i Krystyna Szydłowskie pochodzą z Łodzi. Występ w „The Voice Senior” był ich hołdem dla mamy, która marzyła o tym, że córki zaśpiewają razem na scenie. Nie tylko spełniły jej marzenie, ale wygrały w wielkim stylu. Oczarowały publiczność harmonijnym śpiewem i niebywałym kobiecym wdziękiem, zabierając widzów w swingującą, sentymentalną podróż do lat młodości dzisiejszych seniorów. – Jestem szczęśliwa i bardzo dumna” – mówiła po zwycięstwie Urszula Dudziak, trenerka Sióstr.

Krystyna ma spośród sióstr największe doświadczenie sceniczne. Mieszkająca od lat w Lublinie, występowała przez wiele lat w tamtejszym Teatrze Kameralnym, śpiewała w operetce i zagrała kilkadziesiąt ról. Elżbieta (była nauczycielka chemii) i Jolanta wystąpiły razem przed laty na wielu znanych festiwalach, chociażby na Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze i Festiwalu Piosenki Żołnierskiej w Kołobrzegu. Jolanta była też wokalistką w zespole Primo Voto.

 

Leave a Reply