MaKi prezentuje nowy singiel “Nie jesteś sam”

“Nie jesteś sam” to trzeci singiel młodej wokalistki Martyny Duszki, występującej pod pseudonimem artystycznym jako MaKi. Do piosenki powstał teledysk.

Martyna Duszka to debiutująca wokalistka, ma 18 lat  i pochodzi z okolic Poznania. Występuje pod pseudonimem artystycznym MaKi, od roku tworząc własne piosenki. Na swoim koncie ma już dwa autorskie single. Najnowszy trzeci utwór “Nie jesteś sam” pojawił się 20 grudnia 2020 roku.

“Ten utwór ma dać Wam motywację i podnieść na duchu – oby się udało! Każdy z nas ma przeszłość gorszą lub lepszą… W chwilach załamania, zwątpienia często do niej wracamy… Ja próbuję od niej uciekać , gdy ona próbuje mnie dogonić i KOLEJNY RAZ złamać – bo wiem, że później jest ciężko wstać…”.

fot. materiały prasowe

“Domyślam się, że i Ty miałeś takie momenty w życiu, które jeszcze czasem rozpamiętujesz… może i nadal się o nie obwiniasz, chciałbyś/chciałabyś je naprawić, bądź ZAPOMNIEĆ o nich raz na zawsze! Nie masz po nich w sobie motywacji, by działać. PAMIĘTAJ – nie jesteś sam, ja też tak mam, dlatego posłuchaj jeszcze raz refrenu” – jak informuje MaKi

Strona FB MaKi:

 

Dodaj komentarz