Mnihu prezentuje nowy singiel i teledysk. Posłuchaj singla “Na luzie”

“Na luzie” to już kolejny singiel i teledysk promujący album “Change” kłodzkiego rapera Mnihu. Za produkcję utworu odpowiada Macios.

“Wielkie podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w projekt zarówno osobiście jak i tym, co nadesłali live’y. Dzięki serdeczne za udział i gościnę dzieci, wychowawców oraz dyrekcji ze “Stacyjki” w Bystrzycy Kłodzkiej.”Mnihu

fot. materiały promocyjne

 

 

Łukasz Mnihu Czesnołowicz to kłodzki raper, który muzyką zajmuje się już od 12 roku życia. Kilka lat jego działalności muzycznej zaowocowało wydaniem wielu nielegali, a w tym roku światło dzienne ujrzy legalny album artysty – “Change”, na którym pojawiło się wielu gości m.in. Elzet, Mikee APG, DJ Element czy DJ HWR.

Album “CHANGE” to ogromna mieszanka stylów i emocji. Raper postawił na różnorodność, dzięki czemu usłyszymy zarówno numery oldchoolowe, jak i takie podszyte zupełnie nowym, świeżym brzmieniem. Jego założeniem było stworzenie albumu “dla każdego” – nie ważne czy słuchasz rapu, rocka, czy reggae, na tej płycie każdy znajdzie coś dla siebie.

 

fot. okładka płyty

Leave a Reply