DrySkull z premierą debiutanckiej płyty “OD:DO”

Robert Krawczyk, znany w muzycznym środowisku jako DrySkull, prezentuje debiutancki solowy album “OD:DO”, którego premiera przypadła na 18 grudnia 2020 roku.

To zbiór 11 kompozycji utrzymanych w elektroniczno-rockowym klimacie z elementami psychodelii. 10 utworów słowno-muzycznych oraz jeden instrumentalny.

fot. materiały promocyjne

„Kiedy w 2010 roku postanowiłem zająć się produkcją muzyki, moim celem było zdobycie umiejętności potrzebnych do samodzielnego wyprodukowania własnego solowego materiału” – mówi autor i dodaje:

„Poruszam na tej płycie szeroko pojętą kwestię komunikacji: z drugim człowiekiem, z otaczającym światem, wreszcie z samym sobą.

Nie starałem się zamknąć w ramy jednej przyświecającej myśli, istnieje jednak pewna nić narracji, dzięki której płyta stanowi integralną całość” – dodaje muzyk. „Od akceptacji siebie (Burze, Anomalie, Światłowstręt, Pytania) poprzez otwarcie na drugiego człowieka (YOLO, Zmiany, Trip) aż do pojednania z panującą wokół rzeczywistością (Doba, Wszystko Jest Wszystkim, Już). Utwór tytułowy, elektroniczna etiuda OD:DO, to moja interpretacja mnogości perspektyw, w jakich toczy się chwila.”

Album “OD:DO” to 45 minut muzycznych obrazów, w których barwy dnia łączą się z odcieniami nocy, a każdy plan przenika się z pozostałymi tworząc niespotykaną dotychczas na polskim rynku fuzję gatunków.

Najnowszym singlem promującym album DrySkulla został utwór “Wszystko jest wszystkim”.

 

fot. okładka płyty

 

Leave a Reply