Koncert charytatywny “Gramy dla Püdla”

“Gramy dla Püdla” to koncert charytatywny w formule live streaming na rzecz lidera zespołu PüdelsiAndrzeja “Püdla” Bieniasza, transmitowany na żywo z Małopolskiego Centrum Dźwięku i Słowa w Niepołomicach, na kanale YouTube zespołu Püdelsi. Sprawdźcie jak wziąc udział w wydarzeniu i pomóc choremu artyście.

Püdel przeżywa aktualnie trudne chwile, zmagając się z podstępną chorobą, jaką jest chłoniak z komórek płaszcza. Po początkowym sukcesie terapii choroba niestety uderzyła ponownie. Leczenie przynosi pierwsze efekty, jest jednak bardzo kosztowne.

Rodzina i przyjaciele walczą wspólnie z Andrzejem i dla Andrzeja, aby nasz niezastąpiony Püdel mógł wrócić na scenę i robić to, co kocha najbardziej – tworzyć muzykę i grać dla Was.

 

Podczas wydarzenia, oprócz Püdelsów, wystąpią zaprzyjaźnieni artyści: Maciej Maleńczuk, Janusz Radek, GOCH., Ornette, Jahbestin oraz goście: Paweł „Baby” Mąciwoda, Jacek Królik, Jorgos Skolias, Łukasz Gorczyca, Artur Malik i Łukasz Belcyr.

Koncert poprowadzi Marek Rusinek.

Wszyscy artyści występują CHARYTATYWNIE! Dochód z koncertu (wirtualne bilety) oraz aukcji towarzyszących zostanie w całości przeznaczony na pokrycie kosztów leczenia oraz rehabilitacji Püdla.

Koncert odbędzie się 12 grudnia, o godz. 19.

Dołączajcie do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/3650451685049810/

 

Dodaj komentarz