Winylowa edycja albumu „Chrust” Igora Herbuta

4 grudnia pojawi się w sprzedaży winylowa wersja płyty “Chrust” Igora Herbuta. Dwupłytowy analog zostanie wydany na przezroczystym winylu i zawierać będzie niespodziankę.

Na solowy album Igora Herbuta czekaliśmy przez ponad osiem lat, ale warto było uzbroić się w cierpliwość. ,,Chrust” jest piękny, dojrzały i bezwzględnie szczery. Igor choć znany jest z troski o swoją prywatność, nowym albumem zaprasza słuchaczy w swój świat.

Fani talentu wokalnego Igora z pewnością będą zadowoleni; postawił sobie poprzeczkę jeszcze wyżej niż dotychczas. Niepowtarzalna barwa, błyskotliwa technika i emocjonalne interpretacje tekstów – na tej płycie są dopracowane do perfekcji. Album „Chrust” to ponad 70 minut znakomitej muzyki skomponowanej i zaaranżowanej przez Igora Herbuta.

Tak o tym bardzo intymnym albumie opowiada sam artysta:

„Wyobraź sobie, że podarowałem Ci swój notes. Możesz zajrzeć, jeśli chcesz, w porządku. Najpierw odnajdujesz ostatnie zapisane kartki, to początek 2020 roku. Tu zaczynasz. Wiesz, gdzie jestem. Powoli przekładasz kartki wstecz, cofasz się do wcześniejszych zapisków i odnajdujesz historie, o których nigdy nie wspominałem, o które nigdy byś mnie nie podejrzewał. Tak jest skonstruowana ta płyta. Barwy stopniowo przechodzą jedna w drugą”. – Igor Herbut.

“W przyszłości chciałbym napisać muzykę ilustracyjną do filmu” – nasza rozmowa z Igorem Herbutem

Lista utworów:

LP1

Strona A

1. Latające słonie

2. Jasny

3. Tańczmy

Strona B

1. Miłość i mleko

2. Wdzięczność

LP 2

Strona C

1. Ro

2. Corda

3. Kroki

Strona D

1. Los

2. Amnezja i amnestia

3. Nie

 

Leave a Reply