Debiutancki album “Wilk” Pawła Tura już w sprzedaży!

20 października pojawił się w sprzedaży debiutancki solowy album pt. „Wilk” Pawła Tura, zawierający 15 porywających historii muzycznych.

Teksty utworów stworzył Wojciech Nowak, a tytułowy tekst do „Wilk” napisał samodzielnie Paweł Tur, za muzykę odpowiadają m.in. Paweł Tur, Krzysztof Witos, Adrian Owsianik i Paweł Jakimiak.

Paweł to wspaniały muzyk, wokalista, artysta, który kocha scenę ze wzajemnością. Od lat towarzyszy mu gitara, która jest jego znakiem rozpoznawczym. Tytułowy „Wilk” to Paweł, chłopak z sąsiedztwa głodny wyzwań, z niezaspokojonym apetytem muzycznym.

fot. okładka płyty

Paweł przygotował wiele niespodzianek dla swoich fanów.

Do pierwszego nakładu albumu dołączone jest 25 wyjątkowych wizytówek, które pozwolą fanom po zakupie płyty otrzymać spersonalizowaną ekskluzywną niespodziankę, jakiej jeszcze nikt w Polsce nie przygotował. Fani już odnaleźli kilka wizytówek i skontaktowali się z Pawłem.

Do chwili obecnej ukazały się trzy single: „Tanki” „Sen na jawie” i tytułowy „Wilk” wraz z video klipami, które dopracowane są w każdym szczególe i przekroczyły już ponad 3 miliony odtworzeń na YouTube.

Poligrafia albumu jest dopracowana w najdrobniejszych szczegółach, ekskluzywny czarny zamszowy box ze złotymi przetłoczeniami to dopiero początek uczty dla oczu. We wspomnianym boxie znajduje się złota płyta, książeczka z tekstami i zdjęciami Pawła, a to jeszcze nie koniec, bo każdy kto zakupi album otrzymuje naklejkę, pocztówkę i plakat ze zdjęciem Pawła.

Tak ekskluzywnego i dopracowanego pod każdym względem albumu nie było jeszcze na rynku muzycznym w Polsce.

 

fot. materiały prasowe

Dodaj komentarz