Stach Bukowski nagrał teledysk do utworu “Noc” z Kwiatem Jabłoni

“Noc” to najnowszy singiel Stacha Bukowskiego, nagranej wspólnie z Kwiatem Jabłoni. Zespół wypuścił także teledysk.

Stach Bukowski to młody i charyzmatyczny zespół z Olsztyna. Stach śpiewa i gra na perkusji. Aga to znakomita basistka, a Robert to wirtuoz gitary. W takim składzie są nie do pokonania. Ich twórczość nasycona jest beztroską energią i dobrą zabawą. Grają z rockandrollowym polotem, mają ucho do chwytliwych melodii i szturmem wzięli wszystkie rozgłośnie radiowe w kraju. Ich pierwszy singiel pt. “Lew” został nawet polskim Przebojem Rocku Antyradia 2019.

Debiutancką płytę Stacha pt. “Czerwony SUV”, która ukazała się 20 marca br. nakładem FONOBO Label, poza utworem “Lew”, promowały dotychczas takie single jak “Los”, “Pif-Paf”, “Saint-Tropez” oraz numer tytułowy.

fot. Wiktor Franko

Kolejnym został kawałek “Noc” nagrany wspólnie z Kwiatem Jabłoni.

Fani obu zespołów pokochali ten utwór, dlatego na pewno ucieszą się, że wreszcie powstał do niego teledysk. W klipie obok Stacha, Agi i Roberta wystąpiły także inne młode gwiazdy wytwórni FONOBO Label. W role statystów wcielili się m.in. Faustyna Maciejczuk, Agata Radziszewska, KIWI, Magda Kluz, Kamil Kempiński, chłopaki z zespołów Jelsa oraz Under The Shower. Wprawne oko wypatrzy w tle również kilkoro pracowników labelu. Postać czarnego charakteru odegrał Sebastian Tomala, aktor, który zagrał główną rolę w teledysku Pezeta do utworu “Intro”.

 

Leave a Reply