Pink Freud z singlem “Pink Sunrise”. Zapowiedź nowego albumu

Najbardziej rockandrollowy zespół jazzowy Pink Freud wraca po kilkuletniej przerwie z nową płytą. Album „piano forte brutto netto” ukaże się już w październiku 2020, a już teraz można posłuchać singla “Pink Sunrise”.

Wojtek Mazolewski o nowym materiale:
„Tym razem wszystko wzięliśmy w swoje ręce. Sami ten materiał nagraliśmy i wyprodukowaliśmy dobrze się przy tym bawiąc. To zapis naszych szalonych przygód, muzycznych podróży i przyjaźni która cały czas się rozwija.”

fot. materiały prasowe

„Wszystko się zmienia, a źródło naszej pasji i radości grania bije nadal czystą energią.”

Płytę zapowiada utwór ,,Pink Sunrise”. Uchwycenie momentu w którym miłość, przyjaźń i bycie razem manifestuje się w najczystszy sposób, podczas wschodu słońca, sprawia ze czujesz jedność z otaczającym Cię światem. Chcesz by ta chwila trwała. Ale STOP.

Zgodnie z tradycją Pink Freud dźwięki, tytuł i towarzyszące im elementy graficzne i filmowe – stanowią całość wypowiedzi artystycznej i jak zwykle są trampoliną i zaproszeniem publiczności do twórczego myślenia i współtworzenia dalszej historii. Mówiąc krótko – od teraz to już także Wasza muzyka. W swoim stylu, Pink Freud z szacunku dla odbiorców, interpretacje pozostawia swoim słuchaczom.

 

Dodaj komentarz