Marcin Maciejczak prezentuje nowy utwór “Marzenie”

Po platynowym singlu „Jak gdyby nic”, świetnie przyjętym „Deszcz i bez” oraz piosence „Jeśli powiem” do filmu Tarapaty 2, Marcin Maciejczak nie zwalnia tempa i prezentuje utwór „Marzenie”.

„Marzenie” to piosenka, która bezpośrednio mówi o tym, co wydarzyło się w moim życiu. Że trzeba wierzyć w swoje możliwości i sięgać po marzenia – komentuje Marcin.

Jest to kolejny singiel zapowiadający jego debiutancką płytę, która ukaże się w 2021 roku.

Marcin Maciejczak został zwycięzcą trzeciej edycji The Voice Kids. Młody wokalista zdeklasował pozostałych uczestników. Śpiewając hit Lady Gagi sprawił, że trenerzy bardzo szybko odwrócili swoje fotele. Zdolny 13-latek trafił do drużyny Dawida Kwiatkowskiego.

fot. materiały prasowe

Podczas przesłuchań, zaśpiewał piosenkę “I’ll Never Love Again”, który oryginalnie wykonuje Lady Gaga. Zaskoczył tym publiczność oraz trenerów. Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron odwrócili swoje fotele po zaledwie kilku wyśpiewanych taktach.

13-latek wcześniej pojawił się w “Mam Talent”, gdzie sprawił wzruszenie Agnieszki Chylińskiej. Sam śpiewa od dobrych kilku lat, o czym świadczą publiczne nagrania na YouTube.

Na jego kanale znajdziemy dwa covery piosenek Billie Eilish, której prywatnie jest wielkim fanem.

Do trzeciej edycji dziecięcego show TVP2 zgłosiła się rekordowa ilość ponad 2000 osób. Do przesłuchań w ciemno zaproszono ponad 70 dzieci w wieku 8-15 lat. W finałowym etapie to widzowie zdecydowali, że Marcin został zwycięzcą i dzięki temu otrzymał nagrodę pieniężną przeznaczoną na przyszłą edukację w wysokości 50 tys. zł.

W poprzednich edycjach popularność zdobyli tacy wykonawcy, jak m.in. Roksana Węgiel, Viki Gabor, 4Dreamers, Zuza Jabłońska, Ania AniKa Dąbrowska, Mateusz Golicki i Adam Kubera. Dodatkowo Roksana Węgiel i Viki Gabor zwyciężyły w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci (odpowiednio w 2018 i 2019 roku).

Marcin Maciejczak wygrał „The Voice Kids 3”. W ścisłym finale pokonał Natalię Kawalec i Hanię Sztachańską. Marcin Maciejczak to pierwszy chłopiec, który wygrał polskie „The Voice Kids”.

 

Leave a Reply