Dwa teledyski do utworu “Że jestem” Natalii Przybysz

5 września odbyła się gala wręczenia nagród 7. edycji konkursu Papaya Young Directors – jedynego konkursu w Europie dla młodych reżyserów umożliwiającego bezpośrednie wejście do zawodu w branży filmowej. W ramach konkursu powstały aż dwa teledyski do utworu “Że jestem” Natalii Przybysz.

fot. materiały prasowe

Natalia Przybysz o teledyskach do utworu „Że jestem”:

Oto stało się coś zupełnie nieoczekiwanego. Zostałam obdarowana dwoma obrazami do jednej z moich piosenek, do piosenki „Że Jestem”. Jeden jest dla mnie osobistym i bardzo ciepłym zapisem z życia przepięknej pary dziewczyn, drugi opisuje w moim odczuciu mikro i makrokosmosy z pozycji ciałopozytywności. Na szczęście to nie ja byłam w Jury konkursu Papaya Young Directors, bo byłoby mi trudno wybierać, który jest lepszy.

Spośród 22 filmów, stworzonych w ramach tegorocznej inicjatywy, nagrodzono 9 produkcji! Grand Prix 7. edycji powędrowało do Heleny Ganjalyan i Bartosza Szpaka za film „Ja”. Wśród prezentowanych na Finale Papaya Young Directors projektów znalazły się teledyski do piosenek: „Ojciec i Syn” Skubasa, dwa obrazy do utworu Natalii Przybysz  „Że jestem”, „Move Honey” – duetu Smolik / Kev Fox oraz „Fading All Out” zespołu Kroki.

I Nagroda Instagram Stories – Teledysk – Natalia Przybysz – „Że jestem”
DIR: Karol Wójcicki DOP: Karol Wójcicki

 

Natalia Przybysz – „Że jestem”
DIR: Marta Kaczmarek, DOP: Miłosz Kasiura

 

Leave a Reply