No Brother prezentuje klip do utworu “Wszystko w twoich rękach”

Sezon ogórkowy w pełni, ale nowosądecki zespół No Brothers właśnie teraz intensywnie pracuje. Kilka dni temu pojawił się nowy teledysk grupy do utworu “Wszystko w twoich rękach”.

Grupa zarejestrowała dwa teledyski do utworów z pierwszej płyty – “Wszystko w twoich rękach” i “Tak niewiele”. Produkcje zrealizowała firma Beti & Bobas Video Production.

fot. materiały prasowe

15 sierpnia odbyła się premiera pierwszego z teledysków. Jeszcze w sierpniu kręcą klip do kompozycji Tomka Luberta (Virgin) – “Jest ryzyko jest zabawa”, a we wrześniu realizują kolejny do utworu “Oderwani od rzeczywistości”.

Równocześnie No Brothers, czyli Bożena Górecka-Tokarczyk i Artur Kmiecik pracują w studiu nagrań NS Studio w Nowym Sączu nad utworami które znajdą się na ich trzeciej płycie. Kompozycje które są w fazie miksu to – “Schody” i “Sztagan”.

Regularne próby zespołu, nowe kompozycje, teksty, nagrania audio, wideo, sesje zdjęciowe, to wakacyjna rzeczywistość No Brothers.

Utwór “Wszystko w twoich rękach” opowiada o planach, marzeniach, dążeniu i osiągnięciu celu, o znalezieniu swojego miejsca w życiu, wbrew przeciwnościom. Nie można się poddawać, tylko tak możemy wygrać.

No Brothers to gitarowa energia połączona z charyzmatycznym wokalem a także mocne, melodyjne kompozycje, poruszające teksty, bogate brzmienie i żywiołowe koncerty. W dorobku dwie przebojowe płyty oraz liczne koncerty plenerowe i klubowe m.in. w ramach WOŚP a także jako support zespołów: Organek, Dawid Kwiatkowski, Bracia, Perfect, Wojtek Pilichowski Band, Kasia Kowalska, Łzy, Kamil Bednarek, Doda & Virgin.

We wrześniu 2015 roku utwór „Oderwani od rzeczywistości” znalazł się na pierwszym miejscu list przebojów MTV24.TV i portalu Planeta Kobiet a w grudniu tego samego roku sukces ten powtórzył utwór „Tak niewiele” nagrany z kwartetem smyczkowym. Kolejne utwory które doszły na szczyty obu tych list przebojów to: “Wszystko w twoich rękach” w kwietniu 2016 i “Jej oczu blask” w październiku 2017.

W 2018 roku Bożena Górecka-Tokarczyk i Artur Kmiecik wystąpili w programie Mam Talent w telewizji TVN. W tym samym roku ukazała się druga płyta “No Brothers II”, która jest fizycznie w sprzedaży i na wielu platformach cyfrowych. W marcu 2019 Bożena Górecka-Tokarczyk wystąpiła w programie All Together Now – Śpiewajmy Razem w telewizji Polsat a następnie na koncercie z jurorem tego programu Krzysztofem Jaryczewskim (Oddział Zamknięty).

Zapraszamy na ich kanały i profile: 

 

fot. okładka singla

Leave a Reply