Julia Marcell i koncert z cyklu “Lato na Pradze” [FOTORELACJA]

Pod koniec lipca 2020 w Warszawie (“Lato na Pradze”) odbył się wyjątkowy koncert Julii Marcell, podczas którego można było usłyszeć nie tylko utwory z jej najnowszej płyty “Skull Echo”.

Julia Marcell to wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, multi-instrumentalistka, która na swoim koncie ma 5 albumów studyjnych (w tym ostatni wydany 24 stycznia, “Skull Echo”, którego recenzję znajdziecie na naszym portalu) oraz prestiżowe nagrody m.in. Paszport POLITYKI oraz Fryderyka.

Artystka pisze i gra muzykę zorientowaną na piosenki. Jest to muzyka, która łączy w sobie wiele gatunków, ale nigdy nie oddala się za bardzo od idei popowej piosenki, opowieści zamkniętej w 3 minutach. Niezwykle charyzmatyczna, porywająca i zjawiskowa.

Taka Julia jest na koncertach, taka też jest artystka chociażby na najnowszym albumie “Skull Echo”.

Nowy miejski projekt „Lato na Pradze” sprawia, że warszawska Praga stanie się koncertowym sercem miasta. W sierpniu i wrześniu wielu polskich artystów zagra koncerty na żywo w pięknej plenerowej przestrzeni.

Topowi polscy muzycy wystąpią w niezwykle urokliwym ogrodzie kompleksu Praga Centrum. Projekt Lato na Pradze to nie tylko koncerty, ale również letnie miejsce spotkań przy muzyce, piciu i jedzeniu – namiastka letnich festiwali w sercu Warszawy.

fot. Łukasz Dębowski (opracowanie zdjęć Tomasz Kozłowski)

 

Wszystkie zdjęcia są własnością portalu Polska Płyta / Polska Muzyka

Leave a Reply