Magda Ruta z premierowym koncertem w Warszawie

Na ten dzień Magda Ruta czekała od dnia wydania debiutanckiej płyty “Nie wiem, czy będę”. Zaraz po wakacjach zagra długo wyczekiwany koncert premierowy, który był wcześniej przekładany ze względu na pandemię. Występ artystki odbędzie się 6 września br. w warszawskim klubie Hydrozagadka.

Magda Ruta to młoda, bardzo wyrazista osobowość na warszawskiej scenie muzycznej. Muzyczna wizja bezpretensjonalnie łączy się z jej pasją do obrazu i fotografowania. Odważny wizerunek i subtelna charyzma zjednują jej grono sympatyków nie tylko wśród słuchaczy, ale też w gronie czołowych postaci środowiska muzycznego.

Jej debiutancka płyta “Nie wiem, czy będę”, która ukazała się 27 marca 2020 r., zebrała masę entuzjastycznych recenzji i przede wszystkim zjednała artystce wielu oddanych fanów.

fot. Justyna Solnica

Z tego albumu pochodzą m.in. takie utwory jak “Wybujałe”, “Nie wiem, czy będę” oraz “22”. Już we wrześniu będzie okazja, aby posłuchać ich na żywo.

Koncert premierowy Magdy ostatecznie odbędzie się 6 września w klubie Hydrozagadka w Warszawie. Początek występu został zaplanowany na godz. 20:00. Bilety w cenie 10 zł dostępne są pod tym adresem: https://going.pl/magda-ruta-warszawa.

Wszystkie szczegóły dotyczące koncertu znajdziecie na oficjalnym wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/180710619702726.

Piosenki Magdy powstają w niewymuszony sposób. Są wynikiem jej aktualnych przeżyć i przepuszczeniem związanych z tym emocji przez jej delikatną wrażliwość. Dźwięki zrodziły się ze spotkania z Tomaszem “Serkiem” Krawczykiem, z którym od pierwszej chwili połączyło ją muzyczne porozumienie. W twórczości artystki retro gitary przeplatają się z syntezatorami, a wszystko na podstawie organicznej sekcji rytmicznej. Barwa głosu Magdy zwraca uwagę – ciepła, a niekiedy ludzko surowa.
Dołącz do wydarzenia: 

 

Leave a Reply