Łukasz Zagrobelny powraca z utworem “Jeszcze nie raz”

“Jeszcze nie raz”  to tytuł najnowszej piosenki Łukasza Zagrobelnego. Wokalista pracował nad nią wraz z Karoliną Kozak i Bogdanem Kondrackim, odpowiedzialnymi również za ostatni studyjny album Łukasza “Ja tu zostaję”.

“Piosenka powstała w pandemicznych czasach, kiedy nie możemy spotykać się na koncertach. Stworzyliśmy ją z moją niezawodną ekipą: Karoliną i Bogdanem 🙂 Czas podzielić się nią z Wami. A ja wracam do pracy nad płytą…” – jak informuje wokalista.

fot. materiały prasowe

muz. Bogdan Kondracki / Karolina Kozak

sł. Karolina Kozak

prod: ProfanumBeats

 

Łukasz Zagrobelny w 2007 roku wydał debiutancką płytę “Myśli warte słów” i zaczął odnosić liczne sukcesy. Przyznano mu liczne nagrody jak np. Superjedynka za Przebój Roku, ESKA Music Awards za Artystę Roku, Mikrofon Popcornu, Łukasz wyśpiewał hity takie jak: Nieprawda, Życie na czekanie.

W 2008 roku na rynku pojawiła się edycja specjalna pierwszej płyty, na której pojawił się utwór “Nie kłam, że kochasz mnie” nagrany w duecie z Eweliną Flintą. Piosenka stała się największym hitem 2008 roku, o czym świadczą nagrody takie jak: Nagroda Publiczności Festiwalu Krajów Nadbałtyckich w Karlshamn, Viva Comet za Dzwonek Roku,Telekamery 2009 w kat. Muzyka, 2 miejsce Sopot Hit Festiwal w kategorii Przebój Lata.

24 października odbyła się premiera słynnego filmu High School Musical 3, który promowała piosenka “Ty i Ja” nagrana przez Łukasza w duecie z Hanią Stach. Soundtrack z High School Musical 3 pokrył się podwójną platyną.

W 2009 roku przyszedł czas na drugi solowy album “Między dźwiękami”, na którym znalazły się takie przeboje jak: “Jeszcze o nas”, “Mówisz i masz” czy “Przyjdzie czas”.

Związany przez 7 lat z Teatrem Muzycznym Roma, gdzie wystąpił w musicalach Miss Saigon, Grease, Koty, Taniec Wampirów i Akademia Pana Kleksa. Przez blisko 2 lata można go było oglądać gościnnie w jednej z głównych ról w spektaklu Les Miserables.

Rok 2012 to wielki powrót Łukasza z nową płytą Ja tu zostaję, utrzymaną w klimacie lat 60. i 70. Album już po miesiącu od premiery stał się Złotą Płytą.
Piosenka “Ja tu zostaję” została wyróżniona podczas ostatniego Festiwalu Opolskiego Super Nagrodą Programu 1 Polskiego Radia.
18 marca 2013 ukazał się czwarty już album Łukasza “Symfonicznie” będący zapisem koncertu z Polska Orkiestra Radiowa, który miał miejsce 28.09.2012 w studiu koncertowym Polskiego Radia im.W.Lutoslawskiego.

 

Leave a Reply