Łąki Łan interpretują utwór “Bon Voyage” Otsochodzi

“Bon Voyage” to druga odsłona nowego projektu Albo Inaczej. Tym razem Łąki Łan interpretują utwór z repertuaru Otsochodzi.

fot. P. Chudkiewicz

Nowa wersja utworu “Bon Voyage” przeniesie Was z zatłoczonego miasta, na bezkresne festiwalowe tereny Pol’and’Rock Festival. Scenę Najpiękniejszego Festiwalu Świata nieraz rozgrzewali do zieloności Łąki Łan. Teraz dodali żaru do kawałka Otsochodzi, reinterpretując go w iście funkowym stylu.

 

To artyści, którzy biorą udział w projekcie Music: Festiwale Inaczej we współpracy z Albo Inaczej. Teledysk nie powstałby dzięki cudownej publiczności Pol’and’Rock Festival, ponieważ to dzięki Waszym zdjęciom oraz filmikom możemy oglądać klip pełen wspomnień.

“Bon Voyage to dobre hasło na moment, w którym czujemy, że już najwyższy czas kulturalnie wymiksować się z zatłoczonego miasta, z nudnej imprezy, z dala od telewizorów, podziałów, spalin, napiętej atmosfery… Czas zmienić nastawienie. Niech każdy idzie swoją drogą! Do zobaczenia gdzieś na Łące! Bądźmy na Łączu!” – jak informuje wokalista Łąki Łan.

Music Festiwale Inaczej to nowy sposób na dostarczenie festiwalowych emocji w czasach bez festiwali. Projekt muzyczny realizowany wspólnie z wytwórnią Alkopoligamia, odpowiedzialną za koncept Albo Inaczej, czerpie z polskich festiwali muzycznych (Pol’and’Rock Festival, Polish Hip-Hop Festival i FEST Festival). W najnowszej aktywacji bierze udział 10 polskich artystów, z których 5 wzięło na warsztat letnie klasyki polskiego hip-hopu, poddając je własnej, zaskakującej interpretacji. Przeplatając zróżnicowane style muzyczne, niektórzy z wokalistów postawili na popowe i alternatywne aranżacje hiphopowych kawałków, podczas kiedy inni sięgnęli do korzeni funku i rocka, aby dostarczyć słuchaczom mocnych muzycznych wrażeń.

 

Leave a Reply