“Never Saw You Again”, czyli nowy singiel Feral Atom

“Never Saw You Again” to już trzecia odsłona niezwykle intrygującej Feral Atom. Jej muzyka z pogranicza alternatywy, dream popu i elektroniki znajdzie się na debiutanckiej EPce, której premiera odbędzie się jeszcze w tym roku.

fot. Magdalena Wołowska

Feral Atom to solowy projekt muzyczny z pogranicza dream popu i alternatywy, z domieszką muzyki elektronicznej. Projekt ten stworzony został przez 23-letnią Aleksandrę Beręsewicz jesienią 2019 roku, która zajmuje się zarówno nagrywaniem, jak i produkcją swoich utworów.

To już trzecia po “Medicine” i “Love” propozycja młodej artystki.

“Never Saw You Again” to utwór bardziej energetyczny biorąc pod uwagę wcześniejsze propozycje artystki, ale wciąż głęboko osadzony w specyficznej dla Feral Atom melancholii. Pięknie rozrysowana specyfika kompozycji staje się na tyle przeszywająca, że chce się do niej wracać po wielokroć. Wrażliwość Oli rozkwita w tym utworze pełnią doznań. Wciąż w powietrzu łatwo wyczuć eteryczny klimat, podrasowany subtelną gitarą. Finezja podana w alternatywny sposób.

*****

Feral Atom pochodzi z Podlasia. Gitara elektryczna od zawsze była jej pasją i właśnie ona stała się domyślnym instrumentem artystki. Fascynacja muzyką alternatywną i popem na przestrzeni lat sprawiła, że poczuła w sobie potrzebę tworzenia własnej. Ola pisze autorskie utwory od ponad pięciu lat. Na przestrzeni tego czasu współpracowała z lokalnymi muzykami, jednak ostatecznie okazało się, że najlepiej pracuje jej się samodzielnie. Tak właśnie powstał Feral Atom – jesienią 2019 roku.

Klimat jej muzyki bliski jest Coals, Cigarettes After Sex, Slowdive czy Chelsea Wolfe.

W tym roku chce również wydać swoją pierwszą EPkę.

Muzykę Feral Atom znajdziecie na wszystkich portalach streamingowych, Youtube i Bandcampie:

https://distrokid.com/hyperfo…/feralatom/never-saw-you-again

 

fot. Magdalena Wołowska

Leave a Reply