Tegoroczna edycja Songwriting Camp ZAiKS. Wyślij zgłoszenie do 30 czerwca!

Tylko do 30 czerwca trwa przyjmowanie zgłoszeń do tegorocznej edycji Songwriting Camp ZAiKS! Jest to jedyne takie wydarzenie w Europie dedykowane twórcom, miejsce spotkań wokalistów, instrumentalistów, kompozytorów, autorów tekstów piosenek i producentów muzycznych.

Songwriting Camp ZAiKS w pigułce

Wspaniałe muzyczne doznania, twórcza atmosfera, wyjątkowi ludzie, którzy wspólnie tworzą artystyczny kolektyw – to wszystko zapewnia Songwriting Camp ZAiKS. Jest to jedyne takie wydarzenie w Europie dedykowane twórcom, miejsce spotkań wokalistów, instrumentalistów, kompozytorów, autorów tekstów piosenek i producentów muzycznych. Odnajdzie się w nim każdy bez względu na wiek, doświadczenie muzyczne, preferowane gatunki czy instrumenty. To wydarzenie organizowane przez twórców dla twórców.

Songwriting Camp ZAiKS – czyli artystyczny kolektyw

Podczas Songwriting Camp ZAiKS uczestnicy mają możliwość tworzenia utworów i piosenek kolektywnie – wraz z zaproszonymi gwiazdami. W tej edycji biorą udział Grubson, Maria Peszek, Natalia Przybysz, Bass Astral, Sarsa, Kuba Badach, Tomek Lipiński, Julia Marcell, Wanda Kwietniewska, Wojtek Byrski, Sławek Wierzcholski oraz Jelonek. Zróżnicowane grono artystów gwarantuje niepowtarzalne efekty wspólnych utworów. A każdy współpracujący w tym artystycznym kolektywie ubogaca się o cenne muzyczne doświadczenia.

Nie tylko tworzenie – czyli co dzieje się podczas Songwriting Camp ZAiKS

Głównym celem spotkania nie jest jedynie tworzenie nowych projektów muzycznych, ale także dzielenie się doświadczeniami muzycznymi, nabywanie nowych umiejętności i nawiązywanie przyjaźni oraz kontaktów w branży. Songwriting Camp ZAiKS to także unikatowa możliwość zapoznania się z rynkiem muzycznym i działaniem artystycznych kolektywów, które mają na celu aktywne uczestnictwo w kulturze muzycznej.

Artystyczny kolektyw – twórcze działania na Songwriting Camp ZAiKS

Podczas Songwriting Camp ZAiKS będziecie mieli możliwość tworzenia i rejestrowania utworów w pięcioosobowych kolektywach. Praca w tym modelu odbywa się w dwóch czterogodzinnych blokach dziennie. Podczas każdego z nich tworzycie i nagrywacie piosenkę w innym składzie. Dzięki temu powstaną różnorodne i nowatorskie utwory, a Wy poszerzycie swoje doświadczenia i znajomości w muzycznej branży. W każdej z grup znajdować się będzie zaproszona gwiazda i producent, więc będziecie mogli skorzystać z ich ogromnej wiedzy muzycznej nabywanej przez lata!

Czego jeszcze nauczysz się podczas Songwriting Camp ZAiKS?

W trakcie spotkania będziecie pracować w profesjonalnych studiach nagrań z doświadczonymi realizatorami dźwięku. Czekają na Was także prelekcje na temat prawa autorskiego oraz panele dyskusyjne dotyczące branży i rynku muzycznego. Dodatkowo poznacie nowinki technologiczne z dziedziny sprzętu nagraniowego. A wszystko to będzie odbywać się w niesamowitej, twórczej atmosferze.

Songwriting Camp ZAiKS – zgłoszenia, szczegóły i informacje

Songwriting Camp ZAiKS to tygodniowe spotkanie, które odbędzie się od 11 do 18 października 2020 roku w Domach Pracy Twórczej Stowarzyszenia Autorów ZAiKS “Halama” i “Orlik” w Zakopanem. Formularz zgłoszeniowy możecie znaleźć tutaj: https://songwritingcamp.pl/formularz2020/. Opiszcie w nim swój dorobek artystyczny i dołączcie minimum dwa utwory autorskie. Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy osiemnastu szczęśliwców, z którymi spotkamy się na Songwriting Camp ZAiKS! Nie zwlekajcie – zgłoszenia przyjmujemy tylko do 30 czerwca! Dla nas liczy się Wasz talent!

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz