Feral Atom i jej drugi hipnotyzujący utwór „Love”

“Love” to kolejny singiel wokalistki Feral Atom. Wkrótce pojawi się jej najnowszy utwór, będący zapowiedzią debiutanckiej EP. To muzyka z pogranicza alternatywy, dream popu i elektroniki. Trzeba posłuchać.

fot. Magdalena Wołowska

Drugi singiel białostockiej artystki Feral Atom “Love” to oczywiście, utwór o miłości. O byciu przy swojej drugiej połówce w najtrudniejszych i najmroczniejszych chwilach i o próbie zrozumienia tego, przez co partner przechodzi.

 

Po raz kolejny mamy do czynienia z kawałkiem spowitym eteryczną i jeszcze gęstszą atmosferą, miękkim wokalem i chwytliwymi, niecodziennymi  melodiami gitarowymi. Wraz z premierą drugiego singla, Feral Atom zainteresowały się portale muzyczne i kilka blogów muzycznych. Artystka rozmawiała również również w audycji !pod powierzchnią! z Andrzejem Bajguzem w Radiu Białystok.

Czekamy na najnowszą odsłonę jej twórczości!

Feral Atom to solowy projekt muzyczny z pogranicza dream popu i alternatywy, z domieszką muzyki elektronicznej. Projekt ten stworzony został przez 23 letnią Aleksandrę Beręsewicz jesienią 2019 roku, która zajmuje się zarówno nagrywaniem, jak i produkcją swoich utworów.

Feral Atom pochodzi z Podlasia. Gitara elektryczna od zawsze była jej pasją i właśnie ona stała się domyślnym instrumentem artystki. Fascynacja muzyką alternatywną i popem na przestrzeni lat sprawiła, że poczuła w sobie potrzebę tworzenia własnej. Ola pisze autorskie utwory od ponad pięciu lat. Na przestrzeni tego czasu współpracowała z lokalnymi muzykami, jednak ostatecznie okazało się, że najlepiej pracuje jej się samodzielnie. Tak właśnie powstał Feral Atom – jesienią 2019 roku.

Klimat jej muzyki bliski jest Coals, Cigarettes After Sex, Slowdive czy Chelsea Wolfe.

W tym roku chce również wydać swoją pierwszą EPkę.

Muzykę Feral Atom znajdziecie na wszystkich portalach streamingowych, Youtube i Bandcampie:

https://distrokid.com/hyperfollow/feralatom/love

 

fot. Magdalena Wołowska

Leave a Reply