Premierowy utwór “Let Me” zespołu Sis

12 czerwca odbyła się premiera nowego singla zespołu Sis. “Let Me” to utwór, który zapowiada drugi album grupy. Do piosenki powstało Lyric Video.

“Let Me” to podróż do Zaczarowanego Ogrodu. Może nieco niepokojącego, ale przyjemnego. Do miejsca, w którym jest mnóstwo muzycznych kwiatów. Mimo tego, że są podobne, to każdy z nich jest inny.  Jedne rozkwitają wiosną, inne preferują zimowy chłód.  Piękno niektórych jest zauważalne od razu, ale są też takie, którym trzeba się przyjrzeć, żeby je dostrzec.  No i musimy ostrzec – należy uważać, na pnącza. Lubią niespodziewanie opleść nasze ciała, a wtedy trudno się z nich oswobodzić.

fot. materiały prasowe (FB Sis)

“Let Me” to intrygująca opowieść, pełna fascynującego, choć nieco mrocznego klimatu. Bez muzycznego przeforsowania powstała kompozycja z rockową duszą, podkoloryzowana jedynie delikatnym brzmieniem elektroniki. To niezwykle wciągająca historia. Piękna w swym niestandardowym, ale jakże poruszającym przekazie. Melodyjny charakter został podkreślony przez zjawiskowy, jakby delikatnie wycofany głos wokalistki Justyny Puchałki. Zwraca uwagę też bardzo dobra produkcja, która podkreśla niebanalny nastrój świetnie skrojonego, dojrzałego utworu. “Let Me” to melodyjny dark rock z namiastką rocka progresywnego, który łączy klasyczne podejście do melodii i zmysłową elektronikę. Najlepiej słuchać po zmroku.

*****

Zespół Sis gra muzykę z pogranicza alternatywnego rocka. To eteryczny wokal w towarzystwie mocno stąpającego po ziemi basu, elektryzujących gitar i zmysłowej elektroniki. Zespół ma na swoim koncie debiutancki album zatytułowany “Heart”. Premiera drugiego krążka została przeniesiona na przyszły rok z powodu pandemii.

Członkowie zespołu:

Justyna Puchałka – wokal, gitara

Piotr Mędrzak – gitara

Patryk Bizukojć – gitara basowa

Dawid Broszczakowski – klawisze, elektronika

Igor Godlewski – perkusja

 

Leave a Reply