Ania Sama prezentuje premierowy utwór “Krok po kroczku”

Ania Sama prezentuje kolejny utwór! Kilka dni temu pojawił się jej najnowszy singiel “Krok po kroczku”, który zapowiada debiutancki album wokalistki.

Ania Sama, dziewczyna, która po prostu chciała śpiewać. Tak mówi o sobie. Obdarzona bardzo pięknym głosem oraz nie małym talentem lirycznym, tworzy poruszające piosenki w języku polskim.

Jej pierwszy singiel “Pestka” zapowiadający album “Śnienie” (powinien ukazać się zaraz po wakacjach) został bardzo ciepło przyjęty.

Ania Sama bardzo skrupulatnie dobiera ludzi, z którymi współpracuje, jako początkująca artystka potrafiła zjednać sobie do kooperacji Olgę Czyżykiewicz (video), Andrzeja Fonai Pietrzaka czy Patrick The Pan’a.

fot. materiały promocyjne

Utwór “Krok po kroczku”, drugi singiel, trochę odstaje od tego co Ania zaprezentowała w “Pestce”. To utwór znacznie bardziej pogodny, w sam raz na początek lata.

“Nowy singiel nazywa się “Krok po kroczku” i jest zbiorem momentów, które przeżyłam podczas pracy nad EPką – “Śnienie”. Materiały, które są wykorzystane w klipie nagrywałam od grudnia 2018 roku do marca 2020 roku – w tym czasie spędziłam w studiu nagraniowym wiele godzin, współpracowałam z wieloma osobami. Był to bardzo intensywny czas i przeżywałam w tym czasie wiele emocji – tych dobrych jak i tych słabszych, jak zmęczenie i zwątpienie, czy to wszystko się uda. Za każdym jednak razem jednak powtarzałam sobie – nie wszystko na raz, krok po kroczku… czyli słowa z refrenu piosenki, którą napisałam jako pierwszą w życiu, parę lat temu.” – jak informuje artystka.

Słowa i melodia są autorstwa Ani, muzykę na bazie jej melodii wyprodukował Szymon Piotrowski.

Utwór “Krok po kroczku” poleca Pan Winyl. Wydawcą jest Be Your Own Label (BYOL).

 

4 odpowiedzi do “Ania Sama prezentuje premierowy utwór “Krok po kroczku””

Dodaj komentarz