“Deszcze” Karoliny ‘LINY’ Jarzyńskiej w specjalnej odsłonie Live Session

Karolina ‘LINA’ Jarzyńska prezentuje akustyczną wersję elektronicznego utworu “Deszcze”, zaaranżowanego na fortepian i perkusjonalia, o lekkim zabarwieniu jazzowym.

“Deszcze” to opowieść o nas samych, próbie bycia czymś więcej, niż nic nie znaczącą jednostką, która pojawia się na chwilę i znika nie pozostawiając po sobie śladu. To też studium społeczeństwa, w którym najlepszym sposobem na przetrwanie jest konformizm. Każda próba wyjścia z ram uznawana na zamach na z góry ustalony porządek.

Muzyka – Grzegorz Kowalski

Słowa – Karolina ‘LINA’ Jarzyńska

Karolina LINA Jarzyńska to charyzmatyczna wokalistka z Warszawy o głębokiej, zmysłowej barwie głosu, autorka tekstów, kompozytorka. Uczestniczka II edycji programu “The Voice Of Poland” w drużynie Tomsona i Barona. Zwolenniczka sceny nie tylko estradowej, ale również teatralnej. Swoje pasje aktorskie dawniej realizowała w teatrze, obecnie pojawia się w telewizyjnych produkcjach, m.in. w roli epizodycznej w „Na Wspólnej”.

Na koncie ma występy z takimi artystami jak Monika Urlik, Izabela Trojanowska, Jeden Osiem L, Sound’n’Grace , Marika, Roksana Węgiel, Marcin Sójka, Natalia Zastępa, Michał Szczygieł i innymi. Wokalistka duetu Two Of Us, który zakończył pracę nad swoim debiutanckim albumem “Gravity”. Uczennica ZPSM im. Fryderyka Chopina w Warszawie, na wydziale wokalno-estradowym. Obecnie prowadzi intensywne prace nad solowym materiałem.

Debiutancki singiel warszawskiej wokalistki i autorki tekstów jest wynikiem współpracy z basistą i producentem Grzegorzem Kowalskim.

FB: https://www.facebook.com/linaoficjalnie/

IG: @iamlinamusic

Z Karoliną zagrali:

Krzysztof Brzeziński (fortepian) – muzyk, kompozytor, producent. To prefosjonalista o wielkim talencie, cechujący się ogromną pasją i oddaniem muzyce. Absolwent fortepianu jazzowego na Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Kierownik Muzyczny Teatru Muzycznego w Łodzi. Obecnie współpracuje m.in. z zespołem Xxanaxx.

Łukasz Biliński (perkusjonalia) – perkusista, perkusjonalista, pianista i kompozytor. Absolwent Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. K. Komedy w Warszawie w klasie perkusji. Współpracuje m.in. z Moniką Urlik, Kwiatem Jabłoni, Teatrem Wielkim i Operą Narodową. Współtworzy z LINĄ  duet Two Of Us, w którym jest pianistą i kompozytorem.

Zdjęcia i montaż: Michał Prygiel

 

Leave a Reply