Premierowa piosenka “Wołam” Moniki Kowalczyk

Monika Kowalczyk zaprezentowała piosenkę pt. “Wołam”. Nowy utwór artystki jest dostępny w serwisach cyfrowych oraz na oficjalnym kanale wytwórni MTJ.

Niesamowita songwriterka z Lublina, która podbiła serca słuchaczy utworem “Te Twoje sukienki”, ponownie połączyła siły z Andrzejem “Izim” Izdebskim, który współpracuje m.in. z Ralphem Kaminskim. Efektem ich kolejnego spotkania jest przebojowa piosenka “Wołam”, do której powstał pogodny i spontaniczny teledysk. Artystka po raz kolejny udowodniła, że ma zacięcie do wpadających w ucho melodii i rozpoznawalnych refrenów.

fot. materiały prasowe

Monika Kowalczyk tworzy autorskie kompozycje i pisze do nich słowa, które, dzięki zespołowi zaufanych muzyków, nabierają nowych aranżacyjnie kształtów. To polskie teksty o rzeczywistości, która ją otacza, i o rzeczywistości z wnętrza głowy artystki, obudowane niebanalnymi melodiami. To szczerość, bezpretensjonalność i szukanie prawdy w coraz dziwniejszym świecie. To łagodność i siła, melancholia i światło zamknięte w dźwiękach.

 

Leave a Reply