Duet Kozyrska x Sieczak obiecuje, że „Jeszcze Będzie Pięknie”

Na świeżo wydanym minialbumie „Jeszcze Będzie Pięknie EP” Kozyrska x Sieczak umieścili 5 autorskich kompozycji w których słychać odniesienia do gitarowej alternatywy, indie popu oraz rocka. Teksty utworów to refleksja nad współczesnym światem oraz człowiekiem. Jeśli śledzicie nasz portal, znacie niektóre propozycje z tej EPki, która już jest w sprzedaży!

fot. materiały prasowe

Sami zainteresowani mówią o albumie: „Ta płyta to w pewnym sensie okres  poszukiwania własnego stylu oraz brzmienia.

Pracowaliśmy nad nią etapami, utwory zarejestrowaliśmy podczas dwóch oddzielnych sesji nagraniowych w pięknym studiu Tall Pine Records na Kaszubach. Tworząc płytę było nam dane współpracować ze wspaniałymi ludźmi, za co jesteśmy wdzięczni”.

O tytułowym utworze „Jeszcze będzie pięknie” a tym samym singlu promującym wydawnictwo zespół mówi: „Tę piosenkę skomponowaliśmy i nagraliśmy podczas styczniowej sesji jako nasz protest song w kwestiach hejtu i nietolerancji jednak w aktualnej sytuacji jakiej wszyscy się znajdujemy traktujemy ją jako obietnicę lepszych czasów. ” 

Kompozycje oraz warstwę instrumentalną albumu stworzył Maciej Sieczak, natomiast melodię i słowa napisała Joanna Kozyrska-Sieczak. Do nagrań zespół zaprosił muzyków: Łukasza Łapińskiego na perkusji oraz Tomasza Sadeckiego na basie. Sesje realizował Łukasz Sieradzki wraz z Jankiem Kobielą. Za miks i mastering odpowiedzialny jest Marcin Gajko.

 

Tracklista:

1. Czuj się dobrze z tym

2. Plastikowy świat

3. Hej

4. Jeszcze będzie pięknie

5. Gra pozorów

 

Płytę możecie kupić tutaj: http://daymusic.pl/Kozyrska-x-Sieczak-Jeszcze-Bedzie-Pieknie-EP-p71

 

Leave a Reply