Kamila Krawczyk prezentuje debiutancki singiel “Better Part”

7 maja pojawił się debiutancki singiel wokalistki z Rybnika, Kamili Krawczyk pt. “Better Part”. Utwór powstał przy współpracy z ekipą zespołu Tabu. Zachęcamy do obejrzenia teledysku.

Jak na tak młodą wokalistkę, propozycja wydaje się bardzo dojrzała, nie tylko ze względu na muzykę, ale także na barwę głosu. Pop-rockowy charakter kompozycji nie wpuszcza do niej bylejakości i pospolitości. Nowoczesna produkcja nie zabija natomiast melodyjnych elementów. To na swój sposób bardzo przebojowy numer, choć nie tak oczywisty, jak większość piosenek młodych wokalistów, które wycięte są z tego samego szablonu. O Kamili Krawczyk może być głośno! Czekamy na więcej.

fot. Edyta Mrozek

 

Kamila Krawczyk, 15 letnia dziewczyna z małego miasta na Górnym Śląsku okazała się “eksplozją talentów”, a także obserwatorką codziennego życia nastolatków, pochłoniętą miłością i pasją do muzyki. Tworzy piosenki w klimatach pop, indie inspirowane mnogością emocji, które dostarcza jej życie. W każdej z tworzonych przez nią piosenek przeplatają się historie z życia współczesnych nastolatków.

Singiel “Better Part” jest debiutanckim utworem wokalistki. Do współpracy przy piosence został zaproszony Kamil Machulec z zespołu TABU okraszając utwór gitarami akustycznymi. Zapraszamy do słuchania.

Kamila współpracuje z DaMo Producent – ekipą wydającą swoją muzykę pod własnym niezależnym labelem Nie To Nie Records. Singiel “Better Part” jest pierwszym utworem tego producenckiego duetu.

FB: https://www.facebook.com/kamilakrawczyk.official/

 

fot. Edyta Mrozek

Leave a Reply