A n o t h e r l a n d prezentuje singiel “Metamorfoza”

“Metamorfoza” to najnowsza propozycja zespołu
A n o t h e r l a n d, która ukazała się w ramach projektu dla młodych artystów My Name Is New. Do utworu powstał teledysk.

Przez lata byli nieustraszonymi wojownikami rocka, siejącymi spustoszenie w zadymionych klubach liczących 30 miejsc stojących, jednak to im nie wystarczało. Przeszli muzyczną #metamorfozę, założyli kolorowe skarpety i zapuścili wąsy, żeby zasypać Was rzewnymi gitarowo-syntezatorowymi melodiami i tanecznymi rytmami.

fot. materiały prasowe

Koncertowe bestie, dobrze znane na undergroundowej scenie południowego Mazowsza. Teraz grają vabank i zamierzają wziąć całą wygraną do domu. Jesteście zaintrygowani? Nadal nie? Nic dziwnego! Posłuchajcie zatem ich muzyki i dajcie się miło zaskoczyć.

Singiel “Metamorfoza” zespołu A n o t h e r l a n d został wydany przez Kayax w ramach projektu dla młodych, dobrze rokujących artystów My Name Is New.

Zespół A n o t h e r l a n d, którego nazwa – póki co – nic nikomu nie mówi, wydał utwór muzyczny, zwany dalej singlem.

Nadano mu (temu misiu singlu) tytuł “Metamorfoza” , gdyż o różnych metamorfozach – zwłaszcza tych emocjonalnych – traktuje. Z poczucia partyjnego obywatelskiego obowiązku należy również zwrócić uwagę na skłonność podmiotu lirycznego do ulegania pokusom. Bo, gdy zakazany owoc jest już na wyciągnięcie ręki, niewielu by się oparło.

Owocom naszej pracy nie należy się opierać; a wręcz przeciwnie, powinny być one konsumowane w duchu krzewienia powszechnego kulturalnego dobrobytu. Oddajemy wyżej wspomniany singiel, jako manifestację tłumionych w nas od dawna pragnień, pokus i tęsknot. 

 

fot. okładka singla

Leave a Reply