Męskie Granie w domu – cykl koncertów, który obejrzycie w ramach akcji #zostanwdomu

9 kwietnia odbył się kolejny domowy koncert z cyklu “Męskie Granie w domu”. Dla internetowej publiczności wystąpiła Daria Zawiałow (link do koncertu w artykule). Kolejną artystką, która zagra swój koncert będzie Mela Koteluk. Wydarzenie odbędzie się już 16 kwietnia o godz. 20.15.

Przed nami kolejne dni, które w większości spędzimy w domowym zaciszu. Chcąc umilić wszystkim wytrwanie w samoizolacji, zorganizowano cykl online’owych koncertów, stanowiących chwilę wytchnienia w tym trudnym czasie.

fot. materiały prasowe (Warner Music Poland)

Mela Koteluk wystąpi w towarzystwie Tomasza “Serka” Krawczyka.

Koncertowi i transmisji towarzyszy zbiórka pieniędzy, którą organizuje siepomaga.pl

https://www.siepomaga.pl/koronawirus

Już setki tysięcy osób wsparło walkę z epidemią koronawirusa i przekazało pieniądze na doposażenie ośrodków medycznych w niezbędny sprzęt. Dołącz do oglądania, posłuchaj świetnej muzyki i pomóż w leczeniu innych.

By zachować wszelkie środków ostrożności i spełnić wszelkie wymogi bezpieczeństwa podczas pandemii, koncerty odbędą się w na żywo, z domów artystów, przy użyciu najnowszych technologii, umożliwiających brak fizycznego kontaktu pomiędzy artystami i ekipą realizującą koncerty. Przed drzwi artystów zostanie dostarczony dokładnie zdezynfekowany sprzęt, który każdy z nich zainstaluje samodzielnie, korzystając ze zdalnych instrukcji producenta. Wóz transmisyjny z ograniczoną do minimum ekipą (pracującą w maseczkach i rękawiczkach) wypuści miksowany na żywo materiał.

 

Leave a Reply